Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oradea (cap. 56) - Sarbatorile bat la usa!


Oaspete marius

Recommended Posts

Am o stire si uitai sa o scriu, noroc cu tine Simi ca ai zis de ghete: in Santion s-au deschis portile spre public la fabrica de pantofi (stanga dupa Peugeot, inainte de terenul de fotbal, drumul Oradea->Bors), preturi intre 55-100 lei. [aho][aho][aho] Ooo da, dupa multi ani, si eu imi pun ghetele`n geam [:D] pen`ca m-am surprins cu nejte manusi de bucatarie (ale mele luara focuri[hot]) asa ca abia astept sa se lase seara [pk] Giulik isi pregateste poftele pt ciukalata, stie ea ca sigur va primi [bis] Inca nu am planul bine-definit cu transportul cadourilor in geam [:D][8D][:D] Daria & felina fioroasa[zana][url="http://4.bp.blogspot.com/_TFA_yYALrsI/SvnpIYmTTTI/AAAAAAAAAB4/KQmqdH1SKtU/S220-h/IMG_0662_1.jpg"]GIULIA(2004 08 16)[/url] cu [buburuza] [url="http://good-times.webshots.com/photo/2581961910059491989nGUHDr"]Sela[/url] _____________________"Meglio sole, che mall`accompagnate !"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nu stiu, la noi cred ca vine la amiaza, sa-l prinda pe Mosu si parintii Mariei, care vor pleca apoi si o vor lasa la noi pe mandruta.

A zis bunica, ca vrea sa-i scrie in numele Mosului o scrisoare.

Eu am printat un desen de pe DC si acolo vor fi cateva randuri.

Tare-s curioasa de reactia ei, la cei aproape 3 anisori.

 

Saptamana trecuta a mai primit un cadou (de la parinti) ceva ce-si dorea de mult. Un microfon. Apoi microfonul asta are si muzica si danseaza cu el de numa'. Mai nou nu-i trebuie sa auda de poezii, dar sa cante muzica si sa danseze (numai in rochita) cat tine ziulica. N-am mai vazut un copil atat de doritor de muzica si dans.

Ah..si ieri i-am printat cateva felicitari cu poza ei si un breloc personalizat pe care trebuie sa-l multiplic, ca e pe placul tuturor.

Cred ca imi mai trebuie 6 bucati ca sa-i impac pe toti.

Azi va veni Alba Ca Zapada in ghetute. Mi-a pomenit de ea de vreo 3 saptamani.

E mare lucru sa ai un copil in casa, sa te poti bucura de sarbatori impreuna cu el si sa poti sa daruiesti, asa cum e si firesc.id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce dulce a fost conversatia, mi-a placut nespus de mult, scurt si la subiect, e o dulce Maria voastra [olala]

Sa pui poze cu ea [bis]

 

Giulik si-a asezat cizmele in geam, mi-a lasat si mie loc de juma` de gheata [:D] si si-a indesat fizicul intr-o rochita expirata de Craciunita [:D]

Asteptam fetele prietene la noi la o praji cu branza [pofta] de care eu una nu ma mai satur never ever - asta si cea cu mere - si apoi vom astepta.

Am si-un plan [:D] le conducem pe fete, eu uit ceva sus, revin, pun chestiile n ghete si gata [:D]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la noi a venit de dimineata pentru ca maine mergem la scoala deci dimineata nu va fi timp mai deloc. Asa ca a venit un pic mai repede. A fost OK. S-au bucurat amandoua. Si eu m-am bucurat pentru ele.

Daria aseara s-a apucat si a spalat incaltarile pentru toata lumea si pt mama ei si pt sora ei, iar partea amuzanta a fost ca eu am o pereche de cizme de cauciuc pe care le folosesc cand merg la gradina si este noroi. Fix pe alea le-a spalat. [:D] Ce sa-i faci? Pana sa ma prind erau spalate si puse la geam.

 

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din tot ce-a fost in cadoul lui Mos Nicolae, pe Maria n-a interesat-o decat papusa Alba ca Zapada. Dupa 2-3 minute de studiu amanuntit, m-a intrebat:

"De ce Alba ca Zapada are tate?"

Dupa jumatate de ora imi spune altceva:

 

"Eu il vreau si pe printul lui Alba ca Zapada. Nu vedeti ca-i singura si suparata?"

Si m-a batut la cap cu printul. De ce nu m-oi fi gandit la el? Ei i-a venit ideea imediat.

De-ale copiilor....

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No, care pe unde umblati, Simi, Gabi, Marius [:D]

Ca restu` ... [:-@]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum am venit de la gradina - mizerie mare, apa si noroi peste tot. Dar nu am stat prea mult, mancare la caine/pasari, apa caine/pasari, curat la pasari si m-am intors acasa. Azi e marti deci la 12 o iau pe Daria de la scoala la 12.30 are canto la 13.30 o iau de la canto, la 14.15 o iau pe Ioana de la Zone Studio, pana la 14.40-15.00 fac de mancare si le dau sa manance, la 15.45 o duc pe daria la engleza la 17.00 o duc pe Ioana la engleza, la 18 o iau pe Daria de la engleza si o duc acasa, la 18.45 o iau pe Ioana de la engleza si o duc acasa si apoi vad ce le dau la cina si ...cam atat stiu acum. Ajunge?[:)]

 

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...