Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Oradea (cap. 56) - Sarbatorile bat la usa!


Oaspete marius

Recommended Posts

Craciun fericit va spun si eu si daruri multe sub brad! Vedeti ca anul asta mosul vine cu bicicleta, si-a lasat sania acasa. Parca nu-mi vine sa cred ce vreme e afara, in ajun de Craciun. Eu tocmai am terminat de impodobit bradutul. [url="http://s34.photobucket.com/albums/d148/siminel/"]Album 1[/url] + [url="http://s25.photobucket.com/albums/c94/SiminaB/"] Album 2[/url] [url="http://siminel2008.blogspot.com/"]Micul paradis[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sper ca v-ati bucurat deja de darurile Mosului si va doresc sa petreceti impreuna cele mai frumoase sarbatori!

________________________________

 

Azi am realizat ceva. Ca mosul nu vine doar o data pe an, de Craciun, ci vine de mai multe ori, chiar si atunci cand nu realizam.

Cele mai frumoase daruri ale acestui an au fost cele de suflet.

Ca sa realizam ceva in viata trebuie sa ne dorim cu adevarat. Uneori doar visam si nu e de-ajuns. Un vis - e o dorinta, care poate deveni realitate, sau poate nu. Insa atunci cand iti doresti din tot sufletul tau ceva, te mobilizezi in acest sens si incerci sa-ti urmezi visul, sa crezi din ce in ce mai mult in el si cu siguranta, intr-o zi se va implini.

N-am cerut multe de la viata, dar tot ce mi-am dorit cu multa ardoare s-a implinit. As putea sa numar pana la 3 sau cel mult 5. Da, acestea au fost cu adevaratele cadouri de la mosu in acest an. Nu multe, dar de suflet. Nimic nu-i mai frumos si mai bun ca o multumire sufleteasca.

 

S-aveti un Craciun fericitttt!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CRACIUN FERICIT, DRAGII MEI ORADENI! Simi, ai atata dreptate, si eu mi-am propus ca in noul an sa ma concentrez pe lucrurile frumoase din viata mea si doar lor sa le dau importanta, eu, pesimista incurabila... Si eu cred ca daca vrei cu tot dinadinsul ceva si e ceva bun, atunci se va implini[olala] De maine deja cica ninge iar, tot mai bine decat mizeria asta de vreme... Monica, mami de [bonjovi] Luca Andrei (17.07.2008) si [copil] Alexandru Matei (19.05.2010) Doamne, ai grija de minunile mele!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Atunci sa ninga. S-a deschis ieri patinoarul la Artima si musai sa mergem si noi [8D] Na, eu chem zapada fortata de fi`mea [:-@][:D]

 

[grup] o imbratisare de grup tuturor oradenilor DC [pup][pup]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

 

*** Concursul KloraneBaby *** mam.jpg ***id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SIMI, ce fain ca ati avut Mos... Noi inca n-am avut anul asta, ca oricum numai Cristi ar putea fi si mi-e ca il va recunoaste Luca. Oricum Luca inca nu prea e incantat de ideea de Mos, el e doar cu partea de cadouri, ca sunt sau nu de la Mos prea putin ii pasa. E frumos si bradul vostru, dar cum folositi masina de spalat cat timp e acolo? Nu va e teama ca da jos bradul cat centrifugheaza hainele?

 

La noi a fost primul an cu brad artificial, dar mie una mi-a placut mult mai mult ca e mai bogat, asa urati brazi naturali am vazut (aia care nu costau milioane) si parca in ultimii ani nici miros nu mai au.

 

Monica, mami de id="green"> [bonjovi] Luca Andrei (17.07.2008) si id="green"> [copil] Alexandru Matei (19.05.2010)id="green">id="Stencil">

Doamne, ai grija de minunile mele!id="Tahoma">id="green">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...