Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce parere aveti? Un sfat va rog...


Recommended Posts

Cati ani ai? Ma gandesc cu groaza ca am 2 fete si pot intalni astfel de personaje. Nu ai pierdut nimic, ba din contra, ai castigat. Nu merita efortul sa-ti faci mea culpa ca saracutu de el sufera si ca te-ai gandit numai la tine. Felicitari.[flo] ADRIANA STEFANIA-05-11-1998 ALEXIA-MARIA-24-10-2004 pozici- http://picasaweb.google.com/tomecica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 36
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

recunosc ca m-a pufnit rasul cand am citit de "bietul nevoias"...ai fost o delicata si o draguta, eu in locul tau il trimiteam sa-si rezolve altfel nevoile, dar eu nu-s delicata si genunchiul meu plasat in zona "nevoilor" lui cred ca l-ar fi facut sa uite de ele, o buna perioada de timp. chiar daca nu orbea [:D], ar fi vorbit subtire o perioada buna de timp. tomecica si eu sunt mama de fetitza, dar si de baiat si o sa am grija sa invete amandoi de la mine ca nu se poate trata o fiinta umana ca pe un obiect sexual. pe fiica-mea chiar o voi da si la cursuri de autoaparare, ca deja ma sperie toti cunoscutii ca e "periculos de frumoasa". eu ma bazez si pe faptul ca e desteapta (CRACRACRA - zise cioara) si va reusi sa discearna ce e bine si ce nu. Roxana, [flo] ca ai fost fata isteata! mami de alexutza (10.04.2003)[zana]si [bebic] Teodor Mihai (10.04.2008) "Copilul rade: Intelepciunea si iubirea mea e jocul ! Tanarul canta : Jocul si intelepciunea mea-i iubirea ! Batranul tace : Iubirea si jocul meu e-ntelepciunea !" Lucian Blaga
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ariel.;)))) mor de ras! tomecica...tu ai doua fete mult prea frumoase!! draga roxana, acest tip..nu pot sa-l numesc altfel, sufera de vrajeala ieftina si de proasta calitate. atat de mult te iubeste si te doreste ca te si critica si te si ignora??? preseaza? eu iti dau un singur sfat: dc nu vrei sa ajungi cu psihicul la pamant, jignita, denigrata si criticata de acest specimen, vezi-ti de viata ta. un barbat care te iubeste cu adevarat si este un barbat de buna calitate umana, NU te preseaza, NU te critica, NU te grabeste. dc o face, nu e decat un profitor ordinar. si pt a nu fi banata pt jignire, tin sa amintesc ca ordinar inseamna simplu, comun...:)[flo][flo] _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! [ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra.... ________________________________________________________________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei ,dar daca e perioada de "tatonare" pur si simplu ? Ca face unul mofuri,ca face celalalt...Acu' la inceput asa e! Care detine suprematia,pin' la giuvaer. Eu zic sa te lasi greu [:D],daca rezista bine ,si e si mai bine dupa.Daca nu,e nu.Nu il mai suna. Te rog. ---------------------------------------------- [url="http://i41.tinypic.com/219azp5.jpg"]Tashi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sigur ca de sunat eu nu il sun. Oricum a vrut el sa vorbim si din vorba in vorba, el mi-a zis clar ca din punctul lui de vedere, o fata care nu cedeaza de la a doua sau a treia intalnire are probleme psihice. Aceasta e opinia sa. Asa ca eu de acum nici daca suna nu-i mai raspund. Scriu aici ca m-a iritat foarte tare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui tomecica
Cati ani ai? Ma gandesc cu groaza ca am 2 fete si pot intalni astfel de personaje.
Vor intalni, inevitabil. Si eu ma ingrozesc...dar nu te mai gandi, eu am albit...vrei si tu tot asa?[:)] [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lor[/url][foto][url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email "] Surpriza 2008[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Roxana28
Oricum a vrut el sa vorbim si din vorba in vorba, el mi-a zis clar ca din punctul lui de vedere, o fata care nu cedeaza de la a doua sau a treia intalnire are probleme psihice. e.
[:-)))][:-)))][:-)))] Nu te mai gandi la el. Nu ai ce sa cauti langa un astfel de personaj! Delia "Ceea ce suntem contribuie mai mult la fericirea noastra decat ceea ce avem." Schopenhauer
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E clar, cel cu probleme e el nu tu,,si poti sa fi sigura de asta. Ce om poate cataloga o persona in functie de cat de repede ii cedeaza si ii sare in pat?[bang] Si sa afirme ca daca nu ii cedezi ai probleme psihice mi se pare o mare aberatie[bang][bang] asta ar insemna ca generatiile trecute de 30 de ani si parintii nostri sant toti oameni dusi cu pluta,,,nu familisti sau oameni cu caracter care si-au intemeiat familiile bazate pe iubire. Daca te uiti in urma vei realiza diferenta enorma dintre tinerii de atunci cand sa te culci tot a 2 saptamana cu cineva era inadmisibil si cei de acuma ( exp; strict prietenul tau) care vad in sex doar o metoda de a-si satisface nevoile sexuale. Si eu am fost tanara si sant inca [:D] dar pe primul plan a fost iubirea,intelegerea si respectul in relatia cu prietenul meu de atunci ,actual sot ,si de abea cand am ajuns la facultate si am fost sigura de asta am mers mai departe,,,, Azi avem o casatorie mai mult decat implinita si ff fericita ,3 copii frumosi care sper ca vor avea suficienta minte ,,,de educatie ma ocup eu ,incat sa trateze persoanele cu respect si sa nu le catalogheze ca fiind doar obiecte sexuale Daca nu gasesti nimic la persoana de langa tine care sa te tina si sa te lege sufleteste de ea,,decat sexul,,,atunci nu merita sa te complici. Sexul e o parte importanta a unei relatii ,dar nu e totul,,,sant momente cand femeia poate nu poate ,,e insarcinata ,are probl medicale ,,si multe altele ,,atunci iubitul tau sot ce face? daca numai asta l-a tinut langa tine[:-@] De asta multe din casatoriile din ziua de azi se termina ff usor ,nu sant bazate pe iubire si respect. Te rog ,nu te mai gandi la el,,,imi dau sema ca esti o fata cu principi ,asa ca nu merita nici macar o secunda de stres din partea ta. Plus ca cineva zicea,,ca daca era atractie sexuala intre voi,cedai tu fara sa te gandesti si sa cauti raspuns pe forum,,,,e si asta un adevar,,, http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=138133
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa te mai gandesti la un asemenea tip cand el iti zice ca daca nu cedezi la a 2-a sau a 3-a intalnire ai probleme psihice????? [:-)))] [:-)))] [:-)))] El e cel care e dus cu capul. Dupa parerea mea nici nu ar mai trebui sa vb. despre el. Nu merita un asemenea specimen sa ii dam atata importanta. Draga mea tu mai bine priveste inainte si zambeste, pt. ca viata e mult prea frumoasa ca sa ti-o complici cu astfel de indivizi. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui delsim
Citat:
citat din mesajul lui Roxana28
Oricum a vrut el sa vorbim si din vorba in vorba, el mi-a zis clar ca din punctul lui de vedere, o fata care nu cedeaza de la a doua sau a treia intalnire are probleme psihice. e.
[:-)))][:-)))][:-)))] Nu te mai gandi la el. Nu ai ce sa cauti langa un astfel de personaj! Delia "Ceea ce suntem contribuie mai mult la fericirea noastra decat ceea ce avem." Schopenhauer
[pk] Ori este[batcap] rau de tot ori incerca marea cu degetul. Spune-i tanarului sa[harp] la alta masa. Alina & Maria-Louisa 19.08.2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...