Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghidusii & Nazdravanii


Isadora

Recommended Posts

... sa discutam si in afara odiseelor... Patzania noastra! L-am pus in fundic in carut, i-am dat un BlackBerry pe mana lui si am iesit in balcon (nu vreau sa zic pentru ce!) Aud suna telefonul fix... insistent! zic, poate se razgandeste, nu-i nimic urgent, ii trece, se descurca si fara mine, iniferent cine o fi... nu renunta si pace, beb deja marait, oke! ma indrept spre telefon trecand pe langa beb, iau receptorul si aud in telefon maraitul fiului iubit! M-a naucit! am un blackberry care suna singur aiurea daca nu-i blochez tastele, accidental (in poseta, in buzunar)... dar tot trebuie facute niste conexiuni, cum ar fi ultimul apel, primul contact din lista, s.a.m.d. dar pana la a ma apela pe telefonul fix care nu era nici ultimul apel, nici primul din lista de contact... ??? Evident o coincidenta, care poate fi interpretata astfel: ceea ce faceam eu in balcon nu era deloc bine... si 2) "Mami, baga-ma in seama!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...