Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (43)


Recommended Posts

Moni, Diana s-ar putea sa fie putin geloasa si este pozibil sa ii fie frica sa nu te piarda. Zic asta pt ca prea exagereaza pe tine, si stie ca se aprpie venirea lui bb. De ce crezi ca vrea ea sa ii tot zica ceva lui bb? pt ca asa te atrage sa mai stai 2 min cu ea[:D] Sincer cand maicamea era insarcinata cu fratimiu (pt ca a inghitit un os - asa a ramas ea insarcinata) nu ma interesa deloc cine si ce o sa vina de acolo, si nu o frecam pe maicamea la melodie deloc. De aceea zic ca toata atentia care ti-o cere, o cere de frica ... nu cumva i-ai zis ca atunci cand o veni bb acasa o sa fie altfel?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ce-aveti bre,n-aveti ce scrie? [:D] Eu am dar am fost ocupata.Am zacut in pat vreo doua ceasuri pe urma am culcat-o pe Diana ,am repatriat alimentele din frigiderul lui fratelo in al nostru si tot asa ... Tocmai vad ca odata cu Diana,mami mi-a mai trimis o gramajoara de facturi/chitante [bang] Imi trag oleaca sufletul si revin.
MONI [gravi] [baietel] 37s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ash scrie io, dar decat sa ma plang, mai bine...... Ma duc sa mototolesc patul. [bang] Sper sa fiu maine mai ok sa am chef de vb. Intre timp noapte buna! [pup] Ana Teodora (22.12.2005) si Razvan Dimitrie (26.10.2007) http://www.dropshots.com/dochia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

URSULINA nu cred ca-i geloasa Diana si drept sa iti spun nici nu cred ca va fi nici dupa ce apare bobo.Ca ea a tot comandat doar sa "cumparam" bobo inca din toamna [:-@] Si de explicat i-am explicat exact ce va urma,cred ca a inteles foarte bine.Azi pe langa jucariile de bebelusi ,ii tot "arata" si masinute, un tractoras, o motocicleta de jucarie - chestii cu care nu s-a jucat ea deloc si de care acum tot zicea ca vor fi ale lui.Si ii explica si ca are si alte masinute la Cristi in apartament. O multime de jucarioare din astea avem de demult din pungile cu pufuleti ... si le tot doseam pe unde apucam,ieri le-am gasit intr-o cutie in debara,de-astea uitasem. Chestia ca e tot dupa mine n-are legatura cu bobo,asa a fost si inainte de vestea asta: tot timpul trebuie sa imi arate/spuna ce face.Azi a gasit un aparat foto clasic,vechi si a fost teroare cu el [bang] Intai i-a schimbat bateriile [:-@] si apoi tot ma punea sa stau la fotografiat.pe urma a gasit un joc de logica pentru copii mai mari,e o placuta cu gaurele unde se baga un fel de piese ca niste "ciupercute" colorate si unul trebuie sa ghiceasca pozitia lor dupa niste indicatii,ma rog m-a pus sa ii explic ,ba chiar ne-am jucat un pic ca nu pricepea neam ca e prea complicat pentru ea [bang] Pana la urma s-a multumit sa aranjeze piesele alea ,dar ma tot apela sa ma uit cum le-a pus. Intre tine si fratele tau cati ani sunt? Intre mine si al meu sunt 5 si tin minte doar ca si eu il cam asteptam si nu tin minte sa fi fost geloasa defel. Si v-am mai zis mai demult ca planificasem sa il cheme Barzoi-Monoc [:D] Barzoi de la barza ca ea il aduce si Monoc de la Monica (asa aveam in familie niste verisori frate-sora: Danut-Dana si Gabriela-Gabriel , deci asa credeam eu ca trebuie sa fie numele pereche la frati ... logica la 4 ani [:-@])
MONI [gravi] [baietel] 37s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BRANDUSA deci tu nu picioare si maini umflate,in schimb ai avut si ai vergeturi ... atunci nu ma mai plang de picioarele mele umflate chiar si ziua daca stau mai mult pe scaun,ci ma bucur ca n-am avut si n-am vergeturi macar [pk]
MONI [gravi] [baietel] 37s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci cu papusile m-am lamurit,Raisa e anti-papusi ,ea e baietoasa deci [pk] Restul fetelor se joaca mai mult iarna cu ele,e si normal.Dar Diana mea mai iese si afara la bloc cu caruciorul + bebe de jucarie.Si cand e in casa tot se mai joaca cu ele si vara.Prefera papusile-bebelasi sa le dragaleasca si papusile cu par lung sa le impopotzoneze cu agrafe si elastice de par. Denisa tu n-ai zis de Emma daca e "papusareasa" sau ba [:D] Si lasa ca n-or sa moara de dorul vostru,au ei distractie aici si la socrii vor gasi,e ceva nou doar. DANA la voi e fain ca fiind doua si Oana mai mare o invata pe Roxana tot felul de jocuri ... vad ca-s mari fane desene animate! Diana nu se imagineaza nici un personaj de la desene animate.Desi se uita mai des la ele,nu e exagerat de pasionata,dar vad ca cunoaste deja tot felul de personaje.Chiar zilele trecute mi-a zis ca nu stiu cine seamana cu "purcelusul Murdarici" - io habar nu aveam cine-i respectivul [alcool],dar a avut grija ca a doua zi sa ma strige in timp ce se uita la Tv la desene , ca sa mi-l prezinte [:-@]
MONI [gravi] [baietel] 37s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...