Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (43)


Recommended Posts

Nu vrea sa se joace cu ele deloc ... de Craciun a cumparat soacramea o papusa pt ea si cand a vazut-o Raisa ii zice: "pe asta poti sa o ti tu, eu nu vreau papusi" De aceea tre sa duc si munca de lamurire cu ea cu bb 2, deocamdata a acceptat pt ca este fericita ca ii vom lua pat maaaareeee ca al nostru[:D] Ca altfel ea nu vrea bb si daca este sa fie baiat![alcool] Noi zicem si daca va fi fetita? ea nu, baiat![bang] Sunt curioasa ce o sa faca cand o vedea burta miscandu-se ... V-am zis pe mine nu ma impresionat capitolul asta, "daca asa a fost sa fie ... bine.[:-/]"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

E cam aiurea 10 ani diferenta ... normal ca nu te interesa atunci [:-@] La ora asta faci paine? Si doua ore dureaza sa coci o paine??? [:0] Nu stiu de ce, dar eu aveam impresia ca se coace asa mai instant painea de cand am vazut ca-s la moda tot felul de masini de facut paine ... Pai intr-un minut-doua sunt si cu ea inapoi cand cobor sa iau paine (adica sotul [:-@]),avem doua brutarii + magazine de desfacere una peste sosea,una in spatele blocului.Si au toate alea ...
MONI [gravi] [baietel] 37s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana se distreaza in general cand misca burtica (mai ales la inceput radea in hohote,acum s-a mai obisnuit) ,dar il mai si cearta uneori: "BOBO FI CUMINTE SI NU O MAI LOVI PE MAMI CA O DOARE" texte de-astea [:D] Si Diana fratior si-a dorit,dar ce e interesant ca insista ca frate-meu sa faca o ... fetita [:D]
MONI [gravi] [baietel] 37s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu masinile de facut paine este mai ciudat, pt unele mai bine ... pt mine ... cateodata practic ... dar eu nu ma agit cu framantatul cum fac altii, eu framant 10 min, si cu toate astea iese chiar pufoasa si cresteeeee si ii pun cateva arome in ea de mananca Raisa cate jumatate cand o scot din cuptor ... una are 500g.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BEE sper sa mototolesti cu spor patul [:D] adica sa dormi bine.Mai e canicula la voi? Ca la noi iar a inceput de vreo doua zile si se pare ca tot asa o fi.Io de dormit aseara n-am putut adormi din cauza picioarelor.E ca si cand nu poti dormi ca vine ploaia si simti asta la picioare.Nu e durere e alta senzatie,ceva mai aiurea,nu stiu sa explic [bang] Si de cald nu prea pot adormi ... URSULINA dar nici cand era mai mica nu se apropia de papusi Raisa? Chiar ca e figura! Deci tu esti cu cuptorul de paza ,io cu ... contractiile.La ora asta ma cam apuca vad.Plus Tudor in actiune.Acum seara cat am stat in pat sa vedeti impinsaturi pe el,chiar ma doare [bang]
MONI [gravi] [baietel] 37s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ahaaa deci cu framantat plus dospit cu tot dureaza atat,ma speriasem [alcool]
MONI [gravi] [baietel] 37s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da e cam nasol cand sunt fratii mai mari gelosi.Acolo un pic,mai merge dar probabil sunt si cazuri cum zici tu ca ai auzit [bang] Diana nici cu jucariile nu a fost foarte posesiva si egoista,adica a impartit de mica de toate cu toti copiii,ea iubea si iubeste compania copiilor [olala] in general.Cum a zis de exemplu ieri ca vrea sa duca afara rolele ca sa se dea si Mara cu ele - fetita cu care se joaca la mami la bloc.Si acum seara cand a venit sus ce credeti ca mi-a zis??? Ca ea o sa vorbeasca cu mamica lui Mara sa o lase sa vina la noi ... apai eu pe tipa cu pricina stiu doar de la mami cum o cheama,ea mi-a aratat-o si doar ne salutam cand trec pe la bloc ... cred ca daca o vad pe strada prin oras n-o recunosc [bang] Deci daca e atat de darnica cu prietenii de joaca,atunci nu atat mai mult sper ca o fi cu fratiorul ... Stie din start ca el va fi mic si va trebui sa stau mai mult cu el,dar o sa o implic si pe ea cat se poate.Deja isi planifica cum il va hrani,plimba cu caruciorul,legana in bouncer si alte alea [:D] Evident cand mai creste un pic ... Aaaa si mai avem texte: ca sa il poata lua in brate (cum isi doreste [olala]) trebuie sa manance bine sa aiba putere [8D]
MONI [gravi] [baietel] 37s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...