Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (43)


Recommended Posts

Ceau dragelor! In primul rand, multam' fain de urari si va [pup] dulce pe toate! In al doilea rand, eu vad dublu de oboseala, am ajuns tarziu, la 4 dimineata pentru ca ne-am oprit la neamuri in Tg. Jiu cica le era dor de noi, mai bine nu ne opream ca mai rau am facut...tare obositi am fost. Am mai facut cu schimbul cu sotul, cand ma dadeam jos din masina, drumul pleca de langa mine [:D], asta da senzatie! Ce sa spun, la mare a fost super, apa calda, vreme buna, o zi innorat, Diana copilul perfect, cuminte foc si la restaurante si la plaja, dormea si manca....in masina statea in scaun si nu se dadea dusa din el, am incercat s-o adorm langa mine, nici vorba, ea in scaun doarme...cu apa am avut o problema, ca nu mai vroia afara din ea. N-a racit, tare ma bucur de asta. Dupa-amiezele desena in camera, isi facea conturul singura si se apuca sa coloreze, pentru ca a terminat iute cele 7 planse de colorat aduse de acasa. Am citit ce ati mai scris, mai cu detalii pe maine ca azi...zau ca nu-s in stare sa articulez mare lucru. Denisa, am trait sa te vaz si pe tine cu cartonas, mi-a zis Moni la telefon, eu in locul tau n-as pune la suflet, asta sa fie tot necazul tau.[pk] Ma duc sa mai despachetez, pe ici, pe colo. Ingrid S si Diana [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28_photo"] FILME 1 [/URL] [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28photo"] FILME 2 [/URL] [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28photo1"] FILME 3 [/URL] Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede. Vauvenargues
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

INGRID bine ai revenit,ai vazut ca te-am asteptat? [:D] Ma bucur ca a fost la fel de cuminte si ok Diana pana la capat! Acum ce faceti ... cand plecati in Croatia? [:D] Sper ca ne pui si niscaiva poze! DENISA si tu cu barbeque,ai? [zz][:D] Noa lasa ca si fiica-mea mananca mici [pofta] la ora asta.Acum se pregatesc sa vina ca a inceput sa picure acolo,bine ca a fost ok pana acum.La noi a inceput furtuna anuntata: deocamdata numai cu vant puternic si nori de praf [bang] De-aia mi-era mie asa somn se pare.Ca am dormit tun pana la ora 20 [pk]
MONI [gravi] [baietel] 38s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iara e liniste si pauza? Moni-da am facut bbq si acum se vede, 1kg ce treb dat jos- pai cand pui purcel cu dulciuri,ce sa iasa[bang] Ingrid-welcome back si bravo Dianei ca a fost cuminte, cand plecati in Croatia? Denisa cu Emma Andrea 3,5 ani si Mark Alex 2 ani Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DENISA pai io-s prin zona ca de obicei.Am culcat-o pe Diana si dupa ce-am mancat (iar [:D]) am venit sa fac si sa listez si declaratiile pentru finante.Gata, am terminat deci tot,am inchis luna iulie,acum chiar ca pot sta linistita.Ce acte mai apar pe august le pot face taras grapis ... ca am timp pana in 25 septembrie [pk].Deci de maine cred ca ma apuc de treburi administrative gen smotru,calcat,mai am dulapuri de aranjat ... Mai si ziceam ca daca stau acasa o sa citesc si o sa ma uit la Tv.Ce sa zic [bang] Sper sa se mentina un pic racoarea de-acum - ca a plouat [pk] Dar precis sper degeaba ... Deja-s varza cu picioarele,cum stau pe scaun un sfert de ora deja-s umflate.Doar dimineata sunt ceva mai dezumflate,dar in maxim jumate de ora iar sunt "pufoase" ... Si ca sa ma mai jelui in continuare ma dor si dintii,am o cariutza cred pe-acolo,ca deja a inceput sa ma doara seara cand ma pun in pat (nu aveam destule hibe se pare [xx(]).Prin urmare si aseara si acum am luat un paracetamol.Maine cred ca o sun pe dentista sa vad daca ma programeaza acum.Daca n-o fi si-aia in concediu! Ti-am vazut si eu pozele cu bronzatii.Chiar sareau in pat? Ca par ireal de cuminti! Mai ales Emma! Ea tot asa cuminte a ramas ca si cand era mica? Chiar deloc nu face crize si fitze ca domnisoarele noastre [bang]?
MONI [gravi] [baietel] 38s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hola din Romania, Apuc si eu sa scriu 2 randuri . Am avut activitati , fiete, iesiri de cnd am venit intr/o veselie. Joi am fost cu bunicii in Ungaria la Budapesta , sa vada si ei o capitala europeana , la 82 de ani . Am vazut parlamanetul , o catedrala mare si mai cev apuncte , am fost la un restaurant sa mancam un gulas si asa .... Cam greu a fost cu umblatul cu bunica/mea ca mergea destul de greu , nu credea ea ca apuca sa vada Budapesta la 82 de ani . Sambata si dumin ica au fot zilele Vingai , deci fiesta [:D]. Sambata a fost bal , noi am fost pana la 1 , am stat cu prietenii nostrii , restul au ramasa pana dimineat as/au distrat fain , dar noi fiind in doliu nu am stat , si asa doar am stat la masa. Duminica am facut niste gratare in curte , si apoi dupamasa ne/am dus la spectacol . Unde am stat cu Clar apana la 12,30 ........., spectacolul s-a terminat pe la 8 dar iarasi am ramas cu prietenii la vorba, Clara si-a gasit o prietena de 11 ani de Italia si statea cu ea ,, asa ca a avu gagica fiesta , luni a dormit pana la 11 dimineat a[:D] Ieri am fost la neamuri in vizita ne/au tratat cu mici si gratare , Clara cum a simtit miros a inceput sa imi zica mami vreau mancare vreau sa pap [alcool][:I], si cand in final a anuntat gazda sa poftim l a masa , a inceput Yupiii mancare yupii mancam [:I][:I] Cam atat , avem la o casa de construit un zid , la alta de izolat casa , asa ca alergatura dupa materile , uf. Azi am fost la ziua unei fetite pana la 10 seara [8D]. Mai revin cand pot Ana si Clara Francesca (16.01.2006) http://www.dropshots.com/ana_m
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ANAMARIA si voi din fiesta in fiesta o tineti si de cand ati venit [pk] Deci Clara tot papa bine si mai ales tot prefera carnea,nu? Ce fain ca ai dus-o pe bunica-ta la Budapesta,niciodata nu-i prea tarziu ! Eu n-am mai vazut Budapesta de cand aveam cca 13 ani [:I] Io mai citesc una alta pe net,acum tocmai bantui pe softpedia forum la subiectul cu crima aia din Timisoara [soc] sa vad ce comentarii mai sunt.Tare putreda treaba.Mai si culmea,tatal baiatului popa,parintii fetei din secta de sambatari !
MONI [gravi] [baietel] 38s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni tot gravida, tot gravida? Asta imi aduce aminte de o faza. Gluma e asa (caz real): Nasha lui Cristi, acum cativa ani, se duce in vizita in satul bunicilor ei. Nu prea mai avea legatura cu nimeni decat ca mai auzea vestile obisnuite respectiv cine s-a mai casatorit, cine a murit, cine a nascut. Mergea ea asa cu masina cand trece pe langa un pusti vecin cu ea, lasa geamul jos si-l intreaba - ce faci mai Nicusor? ala ca bine... Si taica-tu ce face? (in secunda aia isi aduce aminte ca tocmai ce-i zisese bunica-sa ca tatal baiatului murise) si continua: tot mort, tot mort? [:D] Sa nu mai zic ca satul respectiv se numeste pe bune Ciorogarla? Denisa vad ca ti-ai luat avertisment desi nu inteleg de ce ca ala e tristul adevar... sa-ti fie de bine bbq. Ingrid bine ai revenit. Pup pe toata lumea - eu sunt la Ploiesti la mama ca e mai racoare la curte dar mi-a mancat Carla ficatii ca aici e un rasfat ceva de groaza. Tot astept codul galben si nu mai vine. J si Carla (05.02.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Dau o cafea,cred ca e o ora rezonabila,nu? [:D] Si raportez ca am adormit greu dar am dormit relativ bine iar (cu scurte treziri doar) JANI ioai ce nebuna nasa aia [:-)))] Ce-o fi zis bietul copil cand a auzit asa ceva ? [soc] Fain ca esti la Ploiesti,sa-ti fie de bine relax-ul! Cat stati? Si las-o pe Carla sa isi faca si ea de cap [pk] La toamna ce faci cu Carla,o dai la ceva gradinita? La noi e placut acum: cca 23 de grade si n-or fi mai mult de 28 azi [pk] Diana e la TV se uita la desene si ma gandesc ca ar trebui sa ies un pic eu cu ea pe undeva prin zona.Asta daca imi intra picioarele in papuci [q] Iar mi-a amintit de trotineta! Picatura chinezeasca nu alta! Mami evident ca e contra sa ii iau, ca zice ca "se imprastie" adica o sa cada de pe ea,de parca asa pe locul limpede nu cade.Toata e julita la picioare [bang] Deocamdata imi beau cafeaua,pun iar o tura la spalat si mai vad eu ...
MONI [gravi] [baietel] 38s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca tocmai a fost un cutremur ce s-a simtit in Bucuresti. Cica in Marea neagra a fost ... Sper ca e ok toata lumea.Noi iesim afara acum ...
MONI [gravi] [baietel] 38s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...