Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dr Ion Ionut


Recommended Posts

buna fetele....pe 20 am programare la dr ion ionut (dupa aproape 2 luni de asteptare ) , stiti cat costa o consultatie si o eco la cabinetul lui si un punct de reper ...si nu am fost nicidata prin zona aia si sa nu imi prind urechile...abia astept sa ma duc , l-am vazut la gilesti cu o pacienta si am ramas placut surprinsa ----------------------------------------------------------------- Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 25
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu am fost pacienta domnului doctor, doar ca ne-am vazut mereu la spital...Nu am fost niciodata la cabinetul particular, deci chiar nu pot sa te ajut in privinta asta... Si, intr-adevar...si eu am fost multumita de serviciile lui...[:)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=147621"]POVESTEA MIRUNEI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la spital trebuia sa ma duc si eu chiar in ziua tragediei dar .....si nu am fost destul de inspirata a sun tot in ziua aia la cabinet , am sunat dupa cateva zile si ma programat..... -------------------------------------------------------------------- Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Consultatia parca e 120 RON, papanicolau 50 si ecografia 100. Mie cand mi-a facut consultatie + paps + eco nu m-a mai taxat si ecografia. Cand mi-a facut doar eco, a taxat eco. Se ajunge foarte simplu, cu metroul la statia gara de nord, iesi spre Polizu, nu spre gara CFR. Cand iesi din gura de metrou ai hotelul Ibis in dreapta, mergi pe langa el si drept in fata e o cladire (casa) cu farmacie. Acolo este si cabinetul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LAVI02, MULTUMESC MULT ...o prietena mi-a spus ca este mai complicat dar cred ca nu vb de acelasi cabinet ......au cabinet comun dr ion ionut cu anca moisa? -------------------------------------------------------------------- Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MACARIE
LAVI02, MULTUMESC MULT ...o prietena mi-a spus ca este mai complicat dar cred ca nu vb de acelasi cabinet ......au cabinet comun dr ion ionut cu anca moisa? -------------------------------------------------------------------- Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos
dr. Ion nu mai lucreaza la acelasi cabinet cu dr. Anca Moisa de cativa ani. Adresa indicata de Lavi este actuala, acum imparte cabinetul cu dr.Marcel Moisa (in zile diferite).
***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate***************** [mamica] mamy de [url="http://lb1m.lilypie.com/CQAFp2.png"]gemenasi[/url] dragalasi [caru][caru]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ariadna33 , multumesc mult de raspuns ...bine ca am intrebat ..inca ceva, desi am programare sunt convinsa ca o sa stau in plus destul de mult , cam cat de mult stiti? fetele care au se duc la dr , cat ati stat pe langa programare? sa stiu sa ma invoiesc de la servici .. --------------------------------------------------------------------- Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in principiu, depinde daca are ceva neprevazut la spital. am intrat si "la fix", mi s-a intamplat sa astept si 4 ore (am asteptat 4 ore si la cam de garda la spital, asa, ca fapt divers). sfatul meu: ia-ti totusi ceva de citit c & andrei-ardei [zz]14.11.2005 & cireshik anais [il]07.05.07 [url="http://thing-a-day.com/"] FEBRUARIE thing-a-day [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
am fost aseara la dr....am stat cam mult dar a meritat asteptarea , dr este super , are o mana foarte usoara si ne-am inteles bine, vroia sa imi faca inseminare dar l-am rugat sa-mi faca intai o laparo si apoi inseminare si a fost de acord , ma asteptam sa imi zic sa il las pe el sa isi faca meseria nu sa zic eu ce vreau cum am mai patit-o , acum astept sa vina CM ca sa ma programez la laparo, deci....prima impresie este foarte buna , ramane de vazut cu ne vom intelege in continuare. oricum , ca si om il recomand , demult nu mi-a mai vb un doctor asa frumos, ma ascultat cu toate ca avea coada la usa si trebuia sa se duca inapoi la spital, mi-a raspuns pe intelesul meu(babeste), profesional ...astept rezultate ------------------------------------------------------------------- Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...