Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (151)


Recommended Posts

Servus fetelor dragi [flo]

Am promis ieri ca revin... dar am primit TEME!!!! Spre marea mea bucurie... dar si suprindere (de ce sa nu recunosc) m-am descurcat frumos la curs si vad ca, desi am facut o pauza destul de indelungata de la sue, am fost capabila sa dialoghez clar si corect si sa-mi regasesc cuvintele [:D] (doar ca-s "aredeleanca" si vorbesc lent... adica "gandesc" inainte si-mi caut cuvintele potrivite [:D])

Roxanaid="red"> - multzumesc frumos pt urare [pup]

Dianaid="red"> - bine ai revenit acasa [flo]

Denisa id="red">- haioasa gluma [:D].... da´ in cazul in care sotzia NU e cheltuitoare... care e ecuatzia? [:D]

 

Dragele mele canadience... mii de scuze ca NU am apucat din pacate [q] sa vad pozele de pe contul nostru comun... si nici sa citesc in urma... Promit ca, azi cand revin de sc sa "recuperez" [:D]

 

Va tzuck cu drag si o zii insorita afara si in suflete va doresc!

 

Lorelai

 

As a woman, I have no country

As a woman, I want no country

As a woman, my country is the whole world.

Virginia Woolfid="size1">id="green">

 

Pe 15 august id="size3">id="red">se incheie votarea publica la concursul Rid="size3">atusca din viata meaid="red">:

pag 10 id="green"> -http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=9

 

[foto] lore1id="red"> "doua ratuse fac acrobatie pe genunchii mei..."id="orange">

[foto] lore2id="red"> "...o ratusca a cazut si a ramas doar una..."id="orange">

 

Mid="size3">ultzumesc frumos [flo][asia][flo] tuturor celor care ne-au votat! id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'neata,

Vazut poze frumoase.

 

Diana, ma bucur ca ati avut o vacanta frumoasa in Ro.

Si noi am fost anul trecut la Albena in formatie mare: toti bunicii, toate surorile, toti copii.

Dar nu recomand solutia asta.

 

In rest, incerc sa ajung si eu vineri seara, probabil o sa am pagerul dupa mine.[bang]

 

Suntem singuri de ieri, parintii mei cred ca aterizeaza pe Otopeni la ora asta.

Suntem tare plouati si eu si copiii, asa ca am nevoie de terapia de vineri seara.

 

O zi buna,

 

 

Cristina,

mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana eu nu promit nimic, dar incerc sa ajung. Nu stiu cum termin cu tot ce am de pregatit pentru notar, ca luni semnam si noi actele pt casa (si cer astia si pe mama si pe tata [:D]). Dar mi-ar face mare placere sa te mai vad o data inainte de a naste. Inca nici o noutate despre bebelic? [baietel] sau [fetita]?

 

Big question la voi: ce sfat imi dati legat de vopsea? ce ati folosit voi si ati fost multumite si de pret si de calitate?

Ne-am hotarat sa vopsim toata casa pe interior si nu stim ce sa folosim sa nu ne usuce de bani, dar sa acopere frumos.

 

[pup]

 

Emma, vei ramane in sufletele noastre vesnic

id="Script MT Bold">id="size3">id="purple">

 

Monica & printesa Aylin Nicole (27 iulie 2007) & nazdravan de Alex (18 iunie 2006) & tati

 

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body."id="blue">id="size2">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun, deci fac lista pentru vineri, sper sa fie ok asa, ca nu stiu sa o pun pe prima pagina.

 

Intalnire Montreal, Restaurant Elixor (Adresse Elixor 3237 Des Sources blvd., Dollard-des-Ormeaux, H9B 1Z6/ intersectie cu 40 in incinta Galleries des Sources).

 

Ora: 19.00 ??????

 

Participante:

Diana2007

Podeanu

Oanagabriela

CGE

Monicutza_bb ?id="red">id="size4">

 

Cine mai pofteste ?

 

Diana mama lui Victor Christian, 24 Iulie 2007 si [gravi] +35s cu [am]

 

"Life's a journey, not a destination"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monicutza_bb

Big question la voi: ce sfat imi dati legat de vopsea? ce ati folosit voi si ati fost multumite si de pret si de calitate?
Ne-am hotarat sa vopsim toata casa pe interior si nu stim ce sa folosim sa nu ne usuce de bani, dar sa acopere frumos.

[pup]

Emma, vei ramane in sufletele noastre vesnic
id="Script MT Bold">
id="size3">
id="purple">


Monica & printesa Aylin Nicole (27 iulie 2007) & nazdravan de Alex (18 iunie 2006) & tati

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body."
id="blue">id="size2">id="Comic Sans MS">
align="right" id="quote2">

monica noi am folosit Benjamir Moore - e un pic mai scumpa dar e foarte buna; exista dealeri specializati; iar daca iti faci 'card' ca esti contractor, iei totul cu 25% off

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu pe lista, svp. Ne vedem vineri. Amu' fug, ca am mic-dejun pe masa... rasfat curat (eu am fiert crenvursti, am pus farfurii, lapte in cani, prajit piinea, etc, acu' acestia au pus crenvurstii in farfurii si striga dupa mine sa vin la masa... :))) So real men, my guys!

 

Pupam fortement!

S.

 

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72985

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica si noi tot Benjamin Moore am folosit. Intra pe site-ul lor si mi se pare ca au si un simulator sa te ajute la alegerea culorilor.

 

Cristina (cge) cheer up! Las' ca o sa fie bine!

 

Simo curat rasfat la tine acasa!

 

Mai fetelor, iarasi imi faceti in ciuda cu intalnirea voastra... pai, e frumos??? Sper sa mai fiti disponibile si in septembrie!

 

"Less is more" - Mies van der Rohe
id="right">id="purple">id="size1">id="Tahoma">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mamaana
Citat:
citat din mesajul lui monicutza_bbBig question la voi: ce sfat imi dati legat de vopsea? ce ati folosit voi si ati fost multumite si de pret si de calitate?Ne-am hotarat sa vopsim toata casa pe interior si nu stim ce sa folosim sa nu ne usuce de bani, dar sa acopere frumos.[pup]
Emma, vei ramane in sufletele noastre vesnicid="Script MT Bold">id="size3">id="purple">
Monica & printesa Aylin Nicole (27 iulie 2007) & nazdravan de Alex (18 iunie 2006) & tati"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body."id="blue">id="size2">id="Comic Sans MS">
align="right" id="quote2">monica noi am folosit Benjamir Moore - e un pic mai scumpa dar e foarte buna; exista dealeri specializati; iar daca iti faci 'card' ca esti contractor, iei totul cu 25% off
align="right" id="quote2">SI noi la fel, tot de la ei sau mai poti incerca Home depot, lumea zice ca si acolo e un brand bun, parca Boer. Bafta cu acest proiect!Diana-Welcome back!Multumim de aprecieri legate de poze, copii mei sunt acum la sorii,aseara au fost la o stana, azi le vine versioara de 1,5 ani,asa ca sper ca au fun, pe linga rasfatul total a lui socramiuDenisa cu Emma Andrea 3,5 ani si Mark Alex 2 aniZambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...