Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri23


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

intram si noi sa va uram:

[pegeam]UN CRACIUN PLIN DE SPERANTA ALATURI DE CEI DRAGI si poate cu putina zapada....[*][*][*]!!!!![pegeam][*][s]

[majoreta]MAMAGIULIEI,ancadragoman AVETI NISTE FETITE FRUMOASE FOC...[olala][olala]....LE VOM VOTA IN IANUARIE.....NE-AM UITAT ACUM LA POZE..[pup][pup][majoreta]

[pup][pup][pup][pup]TOATE MAMICILE SI COPILASII NOSTRI!!!!!!!

spor la treaba in continuare si sper sa terminati toate pana diseara pregatirile!!!!!!!

 

 

Roxanaid="red"> mami de [fetita]Bianca Maria 2 aniid="red">

 

poze cu printesa mea

poze octombrie 2010!!!!!

poza de la concursul chic bebe-Klorane baby

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va urez si eu un

Craciun Fericit! id="size4">id="red">

 

si numai lucruri bune!!!

 

multumesc din suflet de urarile la adresa junioarei! [pup]

 

michelle ma bucur ca ne-ai scris !!! imi umle sufletul de fericire cand te citesc, cat de frumos scrii despre raportul vostru, si cat de mult il iubesti pe Lukas. multumesc, multumesc din suflet!

 

despre noi , acum dupa ce a trecut perioada grea in care se adunase una peste alta toate, nu cred ca mai are rost sa ma "plang"... a trecut! asta-i important.

stefi "combatem" cu varicela , atat a mai ramas... defapt si asta e pe sfarsite s-au uscat deja bubitele si speram si noi ca de saptamana viitoare sa putem sa iesim si noi pe afara, caci acusi se face luna, decand cu toate adunate(bolnavioara) nu am mai scos-o pe afara,mai ales intr-un parc sa se bucure si ea cu alti copilasi. nici aniversariul ei nu l-am petrecut cu copilasii pentru ca din prietenii ei, nu au avut nici unul si nu puteam sa riscam sa-i dam noi acum[:I].

asa, am facut in casa o mica petrecere in familie, cu nasici.

ea a primit cadourile ei preferate si mai ales cum le vroia "mov"[:)]

in rest ...suntem mult mai bine si de moral mult mai sperantzosi[:)]

 

lau foarte apetisant meniul[pofta] va doresc spor la pregatiri !

defapt va doresc la toate gospodinutele spor la pregatiri si sa vina mosul incarcat ! sa aveti zile senine si visurile sa vi se indeplineasca!! [pup]

ninia multumim de colinda![pup] sper ca sunteti bine!

 

lau si ninia va urez din suflet sa vina mosul "incarcat"..stiti voi... da Doamne!!![ruga]

 

dragelor va pup [pup][pup][pup]pe toate

 

si va doresc numai bine!

 

 

 

 

"omul e cu atat mai puternic cu cat duce mai multe sarcini in spinare... viata e o adevarata scoala, unde dai examene zi de zi si ceas de ceas, obligat fiind sa treci prin nenumarate probe"id="red">id="size1">


Stefania, mami de [zana] Stefaniaid="Trebuchet MS"> (22.12.07)

Steluta stralucitoare de Craciunid="brown">id="size1">

[pegeam]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]

 

[cubrad]Sarbatori fericite! [cor] Sa va dea Bunul Dumnezeu sanatate si numai bucurie, prunci frumosi si cuminti, teste pozitive de sarcina [olala], si numai bine!id="green">[pegeam]

 

Noua ne-a trecut raceala cu bine si am si botezat intre timp. Dar Serafim a devenit tot mai bine infipit in "criza de la 2 ani" si a devenit f greu sa ne descurcam cu el. Asa ca nu am mai apucat sa fac mai nimic pe net/forum. E mereu pe dos, face numai ce vrea el, prostie dupa prostie... e greu. Dar nu ma plang, slava Domnului ca suntem sanatosi! Si... tot vine moshu si la el... [:D]

 

La multi ani Stefaniei! Sa fie sanatoasa tun de-acum si sa se bucure de Craciun alaturi de mamica ei! id="red"> [s][olala] La multi ani si tie iti urez de pe-acum ca cine stie cand mai intru! Sper sa uiti de toate grijile si sa ai inima ca un fulg zilele astea minunate!

 

Mami de [avion] (28.10.2008) si de [bebic] (13.11.2010)id="blue">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

[*][pegeam][*][pegeam][*]In fiecare an am invatat sa zambim. In fiecare an am invatat sa daruim.

La vremea luminata a Nasterii Domnului nostru Isus Hristos, la rascrucea timpurilor va doresc sanatate, impliniri, bucurii, viata lunga in pace si intelepciune.

 

Craciun Fericit!id="red">[*][pegeam][*][pegeam][*]

 

 

 

Va [pup] si va [grup] pe [invazie] !

 

 

[8**]

" Trei lucruri sunt necesare fericirii: sa ai ceva de iubit, ceva de facut si ceva la care sa speri - William Blake"

id="purple">

Empty arms

Bio

Poz(n)e

Me

Povestea unui licuriciid="navy"> id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pegeam]Familia Iancu: Bogdan, Roxana si Bianca-Maria va ureaza Craciun Fericit si Un an nou plin de bucurii si impliniri !!!!!!!!!!!!!!!

Cu noi anul ce tocmai se incheie a fost bun si am avut parte de incercari si neajunsuri, dar si de multe bucurii si momente de neuitat alaturi de fetitele noatre scumpe, Bianca fetita noastra si Maya finuta si totodata nepotica noastra.

Doua minuni care au aparut in aceasta familie cand nimeni nu mai spera.

Sper ca anul ce vine sa ne aduca macar atat cat ne-a adus acest an!!!!!!!

Sa fiti sanatosi si fericiti alaturi de cei dragi, pentru ca dragostea familiei conteaza cel mai mult in viata!!!!!!!

La multi ani 2011!!!!!!!!!!! id="red">id="size3">[pegeam]

 

Roxanaid="red"> mami de [fetita]Bianca Maria 2 aniid="red">

 

poze cu printesa mea

poze octombrie 2010!!!!!

poza Concurs chic bebe-Klorane baby:[zana]bab.jpg[zana]id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am intrat sa va povestim ca la noi a fost super Craciunul alaturi de piticuta noastra!!!!

O sa va pun poze sa va amuzati si voi.

Aseara a primit o palarie de pirat si i-am facut poze cu ea..............a primit si un trenulet pe sine cu baterii si pana la douasprezece noaptea s-a jucat cu el............a mai primit papusi care plang, rad etc si alte jucarii...va povestesc eu mai pe larg dupa sarbatorii.

sper ca ati avut un Craciun frumos si asteptam si noi detelii.....[:D][:D][:D][:D]

Craciun fericit!!!!!!!!!!![pup][pup][pup]

revenim maine.................acum ne asezam la masa......[:)][:)][:)]

 

Roxanaid="red"> mami de [fetita]Bianca Maria 2 aniid="red">

 

poze cu printesa mea

poze octombrie 2010!!!!!

poza Concurs chic bebe-Klorane baby:[zana]bab.jpg[zana]id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sarbatori fericite! Noi am fost la mare in Cuba o saptamana. Vremea a fost asa si asa, dar ne-am relaxat si am fost toti patru, asta ramane in final...

Danut s-a trezit devreme in ziua de Craciun, ca era ingrijorat daca o fi venit sau nu Mosu' (el e cam nazdravan si nu prea ascultator, si i-am spus ca nu se stie daca vine sau nu, da a fost tare cuminte la scoala in ultima luna, asa ca Mosu a venit cu jucarii frumoase si pe care si le dorea). Culmea e ca si David s-a trezit devreme, desi eviden ca nu stie ce-i cu Mosu' asta. Da jucariile ii plac si lui, si ii place sa traga de globuri si luminite. Cel mai drag mi-e cand se joaca impreuna, ca au si momente cand se cearta, Danut il necajeste pe David, David se mataie sau il plezneste, sau il zgarie, ciupe, musca... eu votez cu Alinushca, o fi din cauza ca avem baieti amandoua?...

 

Alinushca voiam sa iti spun ce trucuri am citit/gasit eu in legatura cu gelozia fata de fratiorii mici. La varsta asta, bebelusul iti asculta vocea, nu intelege inca, poti sa ii vorbesti cand il schimbi, la baita, oricand de fapt, povestindu-i ce face fratiorul lui mai mare. Sa il rogi sa duca pampersul la gunoi, sau sa aduca unul curat, ca deh el e MAAAAAre. Sa ii spui ce drag ii e si cat de mult o sa il iubeasca fratiorul lui mai mic. Danut e si acum convins ca David il asculta mai mult pe el decat pe noi, ca el e FRATELE lui. De altfel e si adevarat cumva, are mare influenta asupra lui :-)

 

Michelle, si mie mi-e asa drag sa te citesc cand povestesti despre Lukas...

 

Slimatei, la multi ani cu intarziere fetitei minunate. Ma bucur ca a trecut greul!

 

Baby_r7 parca mai ieri abia asteptai sa vina bebe si uite ce mare e fetita ta. SI o frumoasa cu adevarat! Doamne ajuta sa mai vina un bebe, e minunat cand sunt mai multi alergand si facand prostioare :-) Desi inteleg ca Bianca e o cumintica, nu ca ai mei :-)

 

Lau, Ninia sa va trimita Domnul in noul an ceea ce va doriti atat de mult: un bebe dragalas!

 

Eu va pup pe toate, ma iertati ca nu mai stiu cui voiam sa scriu si sunt pe fuga iar.

 

Sarbatori fericite, un an nou cu impliniri, cu sanatate si dragoste sa va dea bunul Dumnezeu!

 

 

Irina, Daniel (28 Mai 2004) , David (27 Iunie 2009) si ingerasul drag Maria

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

irinel [pup][pup][pup]

sa stii ca Bianca este o nazdravana si mai ales cand e si cu nepotica la un loc se antreneaza numai la nazbatii, dar inca le las sa isi mai faca de cap cat mai sunt mici.

ma mai supara din cand in cand si le mai cert, dar in general ne intelegem [:D][:D][:D]

noi suntem la ceiut momentan si Bianca la laptic, ca abia ne-am trezit.

cand am timp o sa pun pozele de la Craciun!!!!!!

[olala][olala]LA MULTI ANI TUTUROR CELOR CARE ISI SERBEAZA ZIUA DE NUME SF. STEFAN!!!![olala][olala]id="red">id="size3">

[pup][pup][pup][pup] toate fetele!!!!!!

 

Roxanaid="red"> mami de [fetita]Bianca Maria 2 aniid="red">

 

poze cu printesa mea

poze octombrie 2010!!!!!

poza Concurs chic bebe-Klorane baby:[zana]bab.jpg[zana]id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...