Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante si Gravi Nou-Venite (102)


Recommended Posts

[pup][pup] la toate fetele mele dragi.

Lorin, nastere usoara (in cazul in care ai nascut deja, sper ca ai avut o nastere ffff usoara) si hai zoreste-o pe cea mica ca poate prinzi cei doi ani cu tot cu indemnizatie, ca pana maine nu se stie.[bang]

Te pup, sanatate multa pentru tine si bb.

 

http://community.webshots.com/user/diove

bb meu e ingeras

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

babi ce-ti face puiutul?[bibe]

polo tu cum mai esti?

cora pup fata

pozulici[foto]

Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,

Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine

Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt

Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.

Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti

Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">

 

Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos

 

 

ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

puiutul mananca, doarme, se joaca, crestem mari, duminica face 4 luni.din fericire doarme noptea f bine, sa nu-l laud prea tare [:D]te pup
Citat:
citat din mesajul lui Lia73
babi ce-ti face puiutul?[bibe]polo tu cum mai esti?cora pup fata pozulici[foto]Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mineAjuta-ma sa sufar ajuta-ma sa luptSi sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajutiCu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatosASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">
align="right" id="quote2">--------------------------------------------------------mamica de ingeras in ceruri Cristina-Mariaid="red"> (4-12.02.08) si multumim DD pt Tudor Stefan(12.08.2010)----------------------------------------------------------NU CONDUCE MASINA MAI REPEDE DECAT POATE ZBURA INGERUL TAU PAZITORid="blue">----------------------------------------------tudorasul nostruid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

babi felicitari ptr puiutz

creste mare [pk]......aaaaaaaaaaaaaah 4 lunisoare

papa mama puiu mic [olala]

 

pozulici[foto]

Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,

Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine

Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt

Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.

Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti

Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">

 

Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos

 

 

ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lia[pup]

Pentru ca se spune ca bine, sa zicem ca asa fac, dar duminica au venit iarasi uratii[bang] si ... Nu stiu daca din cauza hormonilor, dar trec de la depresie la exaltare de la o secunda la alta. Mai rau este ca acum si sotul meu nu isi mai poate ascunde tristetea, supararea atunci cand imi vine, dar si speranta dupa ce trece perioada si trebuie sa ne apucam de lucru... si de fiecare data o luam de la capat.

 

http://community.webshots.com/user/diove

bb meu e ingeras

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

polo, SPERANTA MOARE ULTIMA [pup][pup][pup]

tu ai facut testele alea de trombofilie?

 

pozulici[foto]

Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,

Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine

Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt

Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.

Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti

Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">

 

Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos

 

 

ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Analizele pentru coagularea sangelui pe care le-am facut cand am ramas insarcinata erau OK. In afara unui titru destul de mic pentru toxoplasmoza, toata analizele au fosdt ok, iar valorile penrtru toxo nu indicau nimic grav ci doar ca am avut candva toxo si oricum imi daduse si un tratament.

 

http://community.webshots.com/user/diove

bb meu e ingeras

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui polo
Analizele pentru coagularea sangelui pe care le-am facut cand am ramas insarcinata erau OK. In afara unui titru destul de mic pentru toxoplasmoza, toata analizele au fosdt ok, iar valorile penrtru toxo nu indicau nimic grav ci doar ca am avut candva toxo si oricum imi daduse si un tratament.http://community.webshots.com/user/diovebb meu e ingeras
align="right" id="quote2">data viitoare o sa fie bineai sa vezinu mai stati stresati [pup]pozulici[foto]Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mineAjuta-ma sa sufar ajuta-ma sa luptSi sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajutiCu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatosASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oricum, la viitoarea srcina voi face iarasi toate analizele necesare, inclusiv anticorpii antirh (am rh neg, sotul poz si doctorii au spus ca nu este cazul sa fac acel vaccin dupa chiuretaj - oricum, avand in vedere ca sarcina era oprita de ceva vreme si existau riscuri daca mai asteptam, era imposibil sa gasesc vaccinul atat de repede).

Pe mine m-a ajutat ff mult faptul ca am facut toate analizele posibile la inceputul sarcinii - cel putin am putut elimina sentimentul de suspiciune ca poate a fost de la nu stiu ce pentru care nu am facut analiza si poate s-ar fi rezolvat daca as fi stiut. Este foarte greu si sa nu stii de ce si sa te intrebi mereu "de ce bb meu", dar te linisteste ptuin faptul ca ai facut tot ce ti s-a recomandat.

Eiiii ce m-am intins

 

http://community.webshots.com/user/diove

bb meu e ingeras

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...