Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante si Gravi Nou-Venite (102)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nu sunt undercover..doar ca nu mai stau f mult pe net..ma misc din ce in ce mai greu asa ca tot ce fac ,fac in dublu -timp..[bang]..nu v-am uitat ..uite pt voi : [pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup] astept vesti bune si de la voi..[olala]
alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)[ruga] si [gravi] 35+ cu [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gataaaaa am prins toti [pup] de la gravidoase si luna asta trebuie sa fie luna mea. Ce de emotii pe voi gravidute scumpe. Mamicilor nu ne uitati si mai veniti si voi cu "imagini" ale cm si kg depuse de bebei.[olala] Ahhh si apropo....gravidutelor daca ii vine vreuneia sorocul mai repede (dar mai bine nu) va urez nastere usoara si bb sanatosi si sa ne transiteti cat mai repede stirile... nu de alta, dar s-ar putea ca unele dintre noi sa fie mai nerabdatoare[:D] si dornice de vesti http://community.webshots.com/user/diove bb meu e ingeras
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si ca sa raspund la intrebari: masinuta este un 2 in 1, asa ca nu necesita spatiu suplimentar. De uscat le usuca ata cat vrei: are programe diferite pentru uscare in functie de material si intensitatea uscarii, iar de sifonat, sifoneaza doar daca sunt f multe odata. Daca am timp, aleg o uscare moderata si le calc imediat dupa ce le scot si se calca super usor. Daca nu le dau o uscare normala si gata le impaturesc si isi asteapta randul la calcat. Daca s-ar inventa si masina care le calca ....[pk] http://community.webshots.com/user/diove bb meu e ingeras
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui polo
De Lia mai stie cineva ceva? Se lupta cu greturile?[alcool] http://community.webshots.com/user/diove bb meu e ingeras
Lia a avut probleme ,a fost in spital,acum este acasa pe tratament de sustinere a satcinii si relaxare in patut[pup] "DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare la gagici... imi pare rau sa aud ca Lia a avut probleme...Doamne ajuta-i ![ruga] noi suntem ok, acasa la caldurica....vorba Dourei : ce faceam inainte in 5 minute acum fac in 10....da' nu-i bai...fac cat pot si in rest in varful patului...ce-mi place cel mai mult e ca in zilele cu soare pot sa ma plimb cu capsunica, sa luam parcurile la rand... Arianna, nastere usoara..de-acum e momentul oricand... Trutzi, Cora, Polo, Babiela, Sun , Doura [pup] ----------------------------------------- LOREDANA, mamica de MIRUNA CAPSUNA[i] cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] 33+ [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...