Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, it's party time!(26)


Recommended Posts

Fetelor ma inscriu si eu pt.pastilele alea,azi ,joi si vineri.Parca nu mai am nici un chef de munca.[bang] Dar ma gandesc ca sambata plec la mare[cool][cool][cool][;)] si ma intorc duminica seara,asa ca nu ma dati disparuta pt.ca ma intorc luni cu forte proaspete,dar pana atunci mai sunt 3 zile[xx(][:(] annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[hopsieu] LA MULTI ANI MONAGAN [bis] [bis] primeste din partea mea toate gandurile bune, o zi de vis, plina de surprize si vesti bune, urari de bine si simte-te frumoasa si dorita!!!! La multi ani sanatosi si voiosi!!! [flo] si [pup] pt sarbatorita zilei [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Missy
Miki, asta e programul taau normal de lucru? [gravi] 26+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/f/fratila
Nuuuuuu. ieri a fost concert Genesis si-a trebuit sa facem ore suplimentare. Azi am liber sar diseara la ora 22 trebuie sa merg iarasi la munca. e partea a doua a concertului. Ah.... am uitat sa va salut. Salutare LA MULTI ANI sarbatoritelor de azi. Brrrr ce frig e .....ma duc imediat cu soatza la shopping. i-am zis ca am nevoie de haine ( am slabit [:D] ) si s-a oferit sa ma insoteasca. pupe-l fata pe sotzior :))) Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Cafeaua e gata. Mire, eu as avea nevoie de un flacon de pastile pentru rabdare de stat la servici[:D]. Si un flacon pentru chef de treaba[xx(]. Miki, ia concediu si vino sa te incalzesti in Ro (sau sa te coci?!) Cris, un [pup] sa treaca durerea dupa extractia maselutei de minte. Menna, norocul tau ca e racoare in casa. Noi, in "vastul" nostru apartament, avem si termopan cu plasa cu tot (si prin plasa aia parca nu intra strop de aer[bang], dar zic mersi ca nu intra tantari, muste si alte cele zbarnaitoare[biz], uite cum nu-mi convine mie nimic[:D]) plus ca beneficiem toata ziua de soare (din plin). Avem aer conditionat in sufragerie, dar pe caldurile astea nu face fata la tot apartamentul. Acum, cat e racoare si liniste imi iau [cafea] si bantui pe net... Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] viki, sar'na de cafea. te pregatesti pt maine? io mai nou..am inceput sa si tusesc...si ma doare si un rinichi...of of. tre sa imi fac revizia k nu mai tine [:D] ma apuc de treaba [bang] o zi minunata va doresc si racoroasa! [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]Si eu tot cu [cafea] si tot pe net si cu ceva probleme rezolvate la servici de dimineata,acum e liniste. Fetelor urati-mi spor la cumparaturi ,azi ma duc sa probez rochite de miresica si daca gasesc pe marimea mea am si luat-o.Nu mai pot am deja emoti,sper sa nu ma bufneasca [q]pe acolo[:D]. [pup][pup][pup][pup]'cesc racusoarele si ne mai auzim,daca nu azi maine dimineata,la o Ciocolata si o [cafea],asa de dimineata ca sa prindem puteri pe tot parcursul zilei de lucru[:D].AMATOARE SAU BA ? O zi minunata va doresc.[bis][bis] annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire, m-as pregati daca as sta pe-acasa[bang], dar asa? Aseara am ajuns pe la 21.30 acasa, ca fac o ora pe drum cu RATB[bang], si pe caldurile astea numai sa coc torturi si prajituri nu-s in stare. Traiasca inghetata si cofetariile[:D]! Noroc cu consortul - i-am dat lista de cumparaturi si s-a executat[:D] [pup] si du-te la revizie[:D]. Te urmez indeaproape, cand voi avea timp, bani si nervii necesari[:D]. Canne, bafta la cumparat rochita de mireasa. Si dak nu plangi la proba, sigur o sa [q] cand o sa te vezi in ea, in ziua nuntii. [pup] si spor la treburi, racusoarelor. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...