Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, it's party time!(26)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns
viki, las k nu e musai sa gatesti acasa. eu gatesc de placere insa aseara am facut o varza si o salata de vinete...m-am copt in bucatarie. nu mai gatesc curind [:D] anne, sar'na de pont. ma duc la farmacie si iau. sper sa fie la fel de eficient si pt mine [pup] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna inca o data! Am scris un mesaj si din greseala l-am sters.[bang] Nu prea reusesc sa mai fac prea multe de cand suntem mai multi, asa ca ma declar o lenesa cu calculatorul. Am intrat sa va urez "La multi ani!" sa fiti fericite si sa va distrati de minune, toata gasca de racusoare. Nu v-am uitat, numai ca nu am reusit sa citesc din urma. Sper ca sunteti sanatoase si la fel de voioase. Despre Larisa ce sa va spun, ca i-au iesit 2 dintisori si ca vrea sa mearga de-a busilea. Robert e copilul atomic care ne termina pe toti. Va pupacesc pe toate si ma gandesc la voi.[grup] [url="http://community.webshots.com/user/ramonaa105"]poze 1[/url] [url="http://community.webshots.com/user/ramonaa200"]poze 2[/url] [mamica] Ramona si [copil] Larisa (05.01.2007) +[copil] Robert (15 ianuarie 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu prin zona. Ce bine ca sa mai racorit cat de cat. LA MULTI ANI, BONE SI MONA!!!! Sa aveti parte de multe realizari, impliniri si dragoste. Chiar de Bone mai stie cineva ceva??? Vicky, cafelutza e bine venita.[pup]A mai trecut din durerea de masea, ma simt mai bine.[pk] Mire, tare nasoale crizele astea de rinichi. Eu beau ceaiuri multe diuretice si iau albastru de metilen, cateva picaturi. Vezi sa nu stai in curent sau sa iti bata aer co. in spate.Multa sanatate!!! Anne , bafta cu rochita!!! CAnd ma gandesc ca anul trecut pe vremea asta era si eu in febra pregatirilor[q]CE repede a trecut timpul!!![bang] [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani racushoarelor care-si sarbatoresc azi ziua de nastere !!! Mire am primit avertizari de acasa fara papuci, genti si lenjerie. Nu m-am putut abtine, dar nici soatza cand mi-a vazut mutrishoara si ochishorii vibrand in momentul in care vedeam genti, papuci si lenjerie, asa c-a cedat si m-a lasat sa-mi iau o geanta, 2 perechi de papuci de vara ( sper sa vina vara) si ....lenjerie, dar de data asta pe negru si albastru. Mi-am mai luat pantaloni trei sfert ( negri, crem si orange [alcool] ), 2 fustite si topuri la greu. Si-a luat si el pantaloni de vara, tricouri si bineinteles nelipsitele camasi albe si cravate pt. munca ( camasile, costumele si cravatele lui ma dispera la culme, are un dulap intreg numai cu imbracamintea de munca). Du-te la medic. Noi mergem azi la medic cu mister Balu. Mi-au spus la telefon ca-i vor face acupunctura, iar daca nu se vindeca piciorushul va trebui sa mergem in Olanda la operatie. Of... saracutzul n-a mancat nimic azi, nu s-a jucat deloc, a stat toata ziua in patutzul lui....simte ca mergem la medic. Ah... am inceput sa numar zilele pana ajung ai mei la noi. Nu mai am rabdare. Prietenele mele au inceput sa numere zilele pana la ziua mea. [alcool] daaaaaa suntem 4 fete abonate la [alcool] hahahahaha Mai intru cand ajung de la medic. Mai [fum] de emotzii, nervi si....de nu mai stiu eu ce ( ah.....da...m-a apucat iar durerea de burta din cauza rushilor care vin in fiecare luna-sper sa nu mai vina deloc vreo 9 luni [:D] ) Anne succes cu rochitza. Anul trecut am cautat-o si eu. Am intrat in primul magazin cu rochii de mirese si am ochit-o. Mama imi tot spunea sa mai caut. Eu nu si nu---imi place si-o iau. A fost prima data ( si ultima data [:D] ) cand am luat ´´ímbracaminte`` din primul magazin in care am intrat. Mooooama acum vad cat am ``aberat``[:D]. Va pupic dulcic si ne ``auzim```mai tarziu. Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miki, tinem pumnii sa fie bine..cu balu si in olanda sa ajungeti numai la plimbare. eu fac parte azi din ciclul toate mi se intampla numai mie. nu era destul ca mi-s racita moarta, azi dimineata boacana cu rinichiul...na colac peste pupaza ma viziteaza si rusii [:D] asta e [bang] eu aveam ceva de facut azi dupa job dar am amanat. ar trebui sa ajung sa cumpar un cadou dar cred ca il aman si pe el..vad eu..maine mai sunt inca prin zona EDIT: miki, sa stapanesti sanatoasa si fericita hainutele si sa se bucure soata de tine..cu ele [:D] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...