Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, it's party time!(26)


Recommended Posts

anne, nu contest k or fi mai bune picaturile. nu de bani nu am luat picaturi..ci ca farmacista mi-a recomandat pastile avand in vedere k nu mai luasem niciodata rowatinex eu am mancat si acum mi-e un somnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ma bucur ca v-a placut tratatia mea[:D]. Canne, sa porti sanatoasa si iubita rochita de mireasa. Sa ai o nunta de vis. Mire, [pup] inca o data sa treaca durerea. Am primit aprobare sa plec si eu mai devreme acasa. Yupyyyyyyy! Si am si wk liber, deci de doua ori Yupyyyyyyy! [pup]racusoarele si wk placut. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu prin zona, din nou.[:D] Azi sunt SF PETRU si PAVEL!!! La Multi Ani tuturor celor ce isi serbeaza onomastica astazi!!!! Cam plictisitor sa stai acasa. AM facut putina ordine, am dat cu mopul,am vrut sa spal, dar mi-am adus aminte ca este sarbatoare, am fost la coafor, sa imi pensez sprancenele si la piata. Si cam atat am facut pana acum. Vicky, weekend placut si distractie placuta!!!! Noi plecam maine in Mures. Sa nu ma dati disparuta...[:D] [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor,eu ma chinui cu o durere de ceafa.Am anchilozat gatul pe partea stanga,nici nu pot sa ma intorc[bang][bang][bang],ma intorc ca un robot[xx(].Nu stiu ce sa mai i-au de durere,am luat ketonal ieri si azi un midocalm si degeaba[q]. Eu plec maine la mare, 2 zile,sa nu ma da-ti si pe mine disparuta. Sper sa imi treaca durerea asta in wek. Asa ca dragele mele racusoare va doresc un WEK cat mai placut si sa ne auzim cu bine luni dimineata la o[cafea] si ceva de [papica] sau chiar [pahar]. Asa ca va [pup][pup][pup][pup]'cesc dulce [flo]. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor! Am absentat motivat, din cauza de lipsa de net! De la furtunile astea a fost trasnit un fir si abia azi am reusit sa am net! Sper sa nu pice iarasi! LA MULTI ANI! tuturor sarbatoritelor , sa va dea Dumnezeu santate si multa iubire!Si un pupic mare si grandios pentru toate cucuietele: Mirela, Mona, Bone ,Vicki si Geo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Noi tocmai ne-am intors de la medic. Suntem bine, dar se pare ca nu vom respecta termenul! Mire, o sa te rog sa treci la noi si numele si eventual si zodia, ca sigur nu apuca sa iasa leoaica! Mai fetelor, eu constat aici sa, ca numa fetite facem de cand scriem la racusori! O fi ceva in atmosfera? Ia restu fetelor sa faceti baietei! Sa mai echilibram balanta! Va pup pe toate si numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! Las cafelutza pregatita pentru cine vrea.[cafea] Noi ne pregatim sa plecam la Bazna, in Sibiu, dupa cate am inteles. July in caz ca nu apuc sa mai scriu pana luni , iti urez de pe acum LA MULTI ANI!!!! Multe realizari, impliniri si petrecere frumoasa!!!!! Un weeekend minunat tuturor si sa petreceti frumos![pup] [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] nu am net acasa de vineri. tare aiurea fara "drog". scriu acum dar nush daca pana termin de scris mesajul nu pica iar... [bang] sper k ati avut un week end minunat, zile linistite si frumoase. eu am reusit sa termin casa dupa curatenieeeeee si zugraveala [bis] sambata plec la...galati cateva zile [:D] cam cu asta ma laud. inchei repede sa nu pice netul iar va pup..si va doresc o saptamana buna! [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...