Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, it's party time!(26)


Recommended Posts

Pentru k este trecut de ora 12..vin prima pe ziua de azi sa cant [cor] la multi ani...multi ani traiasca..multi ani traiascaaaaa..la multiii aniiii..cine sa traiasca...cine sa traiasca...la multi aniii....Iulia sa traiasca si bebelina Liana sa vina pe lume sanatoasaaaaaa...la multi ani!!!!! [cor] La multi ani draga mea, sa ai o zi superba, plina de bucurii, impliniri, neprevazut, ganduri bune, liniste sufleteasca, burtik cumintica si distractie placuta! Cu speranta k am fost prima..dupa Ionut care iti ureaza la multi ani...ma retrag. nu k mi-ar fi somn..k acum am venit de pe afara si am la "bord" un frappe si 3 cola [:D] deci clar...noapte alba scrie pe mine. bine macar k merge netul. sper sa nu ma dezamageasca!!!! nite nite all.. [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna dimineata Fetelor! Multumesc MIRE, asa sa dea Domnu! Si mai ales cu Liana! Multumesc Miki, Cristina! Mony, bine ai venit printre noi! SI pentru ca zi m-am pricopsit cu al 31-lea an de viata, fac cinste de dimineata cu cafea, tortulet si ce vrea fiecare de baut! Va pup si o zi usoara!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iulia, LA MULTI ANI! [pup][bis][pup] Sa fii sanatoasa, iubita si fericita, sa ai o nastere usoara si o bb-lusha sanatoasa, cuminte si mancacioasa[bibe]. Eu iau tort si cafea, poate mai tarziu un [pahar] de sampanie. O saptamana minunata racusoarelor! Eu mai lucrez saptamana asta si de pe 9 iulie sunt in concediu! Lipsesc o luna, Mire - sa nu ma dai absent nemotivat! S-ar putea sa trag Internet si acasa, inca nu e sigur[bang]... [pup]racusoarele petrecarete! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata racusoarelor.[cafea]gata. [s][s][s][s][harp][cor]LA MUTLTI ANI TUTUROR SARBATORITELOR DE AZI SI PRINTRE ELE SI SOTUL MEU.Sa trai-ti,indeplinirea tuturor dorintelor,sanatate si numai bine.[harp][cor][s][s][s][s][bere][bere]Dau un [pahar][pahar][pahar] in cinstea voastra. [s][s][s] LA MULTI ANIIIIIIIIII ! ! ![s][s][s] [pup][pup][pup]'cesc rasusoarele si ne mai vedem azi pe aici. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI JULY!!! Sa ai parte numai d elucruri minunate si frumoase !!! WOOWWWW ce ne resfeti!!! NU refuz nimic,[:D] Annes, LA MULTI ANI si sotului tau!!! Multe realizari , impliniri si tot ce vreti voi!!!... Fetelor, noi am ajuns asear din Bazna . Este un satul sasesc, unde exista si o baza de tratament cu nasol!!! Noi doar ne-am plimbat. Mony, bine ai venit!!! Sedere cat mai placuta si indelungata alaturi de noi. NU te vei plictisi.[;)] [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...