Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, it's party time!(26)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by MirelaV
[hopsieu] cristina, cum fu week end ul? restul fetelor...ce invartiti? o zi buna in continuare va doresc! [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Mire, weekend-ul fu minunat!!! Liniste, racoare, plimbari. Din pacate nu am facut poze. [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Neata fetele! cafeaua e gata! Doamne Miki, eu nu am putut sa dorm de caldura!Nu mai aveam aer la un moment dat. Apropo Mire, ia-ti la tine niste maieuri ca in tricou e cam sauna!e 6.30 DIMINEATA SI NU SE CLATINA NICI MACAR O FRUNZA! VA pup fetele si aveti grija cele din vest ca la voi incep furtunile! LA multi ani Cookie si Amalia!!!!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele. [s][s][s] LA MULTI ANI FETELOR Cookie si Amalia,distrac tie placuta de ziua voastra.[s][s][s]. Fetelor as vrea sa ploua si la Bucuresti un piculet sa mai racoreasaca pamantul asta,ca sa dormim si noi noaptea bine.[help] Eu acum [cit] presa cu o [cafea] pentru ca pana acum nu am avut timp nici sa respir. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela - judetul Alba, Sebes mai exact. Neata fetele, pt mine a doua oara azi. m-am trezit la 5 la baie si nu am mai avut somn, asa ca m-am apucat de treaba, doar nu o sa pierd vremea de pomana. al meu om umbla pe la 7 de nebun prin casa, ca nu stia ce am patit de nu-s de gasit (nu scapa el asa usor de mine - hihi). asa ca pe la 8 am picat rapita de somn si m-am trezit acum o ora. pupici si o zi faina [gravi] 28+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/f/fratila
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] o tura mica numai sa va salut si sa urez la multi ani pt cookie LA MULTI ANI DRAGA MEA..sa fii sanatoasa si iubita si sa ai parte de tot ceea ce iti doresti! [cor] [s] [cor] ma retrag in hartogaraie. ne auzim..later. sper k diseara sa am net acasa k mi-au confirmat desteptii de la astral k vin. toti or fi asa neseriosi? iulia...las k ne descurcam noi. plecam la peste cu baietii [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI COOKIE SI AMALIA!!! Multe realizari, impliniri , multa dragoste si fericire !!!![bum][batetoba][harp][cheers][cor] E atat de cald!!! SI ma sperie tare rau gandul ca iar or sa vina vijelii!!! Sper sa nu fie ca cele de saptamana trecuta.[bang] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

no k noroc k stau la parter k altfel pe geam plonjam. o caruta de nervi ce mi-am facut cu UPC-ul... daca aveti o alta varianta de internet pt acasa...alegeti-o linistiti si lasati upc-ul pt cei ce n-au variante extra...cum as fi eu. te certi cu ei pe banii tai si ridica toti din umeri...nimeni nu e vinovat... ma duc sa fac un [dus] poate ma calmez [bang] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Prezent cu cafeaua! Mire, nu te enerva! Calm, respira, si injura-i, ca face bine la ten. Stii cat de tare ma enervam eu ca imi pica netul cand mi-era lumea mai draga! Si uite ca am reusit sa rezolv, cu alta firma, de care pana in prezent sunt multumita. Dar nu numai la net sunt asa! Uite, la curte am facut lucrare la centrala si instalatie sanitara in valoare de 200 milioane ( vechi). Centrala, pompe, hidrofor, boilere,calorifere, etc. Hidroforul trebuie aerisit. E in garantie. Am sunat sa vina de vreo 3 ori, macar sa ne arate cum. Ti-ai gasit! Ce ii mai intereseaza pe ei? Firma de cablu TV : inainte de furtuni, nu mi-a mers o saptamana, am sunat de 4 ori, nu au venit. Dupa furtuna mai sunam o data: daca nu puteti intelege ca din cauza furtunii nu putem rezolva cat ai bate din palme............ Mai zic? Sa iti amintesc cu facultatea cat i-am injurat? Sa o zic pe aia noua? Las pe maine, ca deja am plictisit fetele! In alta ordine de idei, eu va doresc la toate fetele o zi racoroasa si fac anunt mareeeeeeeeeee!!!!!! La mine se misca frunzele! Si Mire, sa nu uiti aparatul foto ca sa le aratam la fete una bucata balenuta ( eu) sa poa sa faca comparatie cu cat eram de slaba ! Va pup si am sters-o la munca!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...