Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, it's party time!(26)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by cristina_26
Miki, ma inscriu si eu pe listuta de asteptare la un suc rece de portocale!!! Nu stiu cand voi pune pozele, imi lipseste un cablu USB; astept pe sot sa il cumpere!!!..De ce ma doare capul?? De la caldura, cand e foarte cald se dilata vasele intracraniene...practic in acelasi spatiu ,acelasi volum( care este cutia craniana) creste masa ocupata de vase, deci creste presiunea!!! Legea " presiunea x volumul = constanta" NU stiu daca am explicat pe intelesul tuturor... Canne Maria , bine ai venit!!!!![grup] [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci

[pahar] si pt. tine. de fapt pt. toate racushoarele suc rece. ce sa zic... am inteles cat de cat iexplicatzia ta [:D] . sper sa nu te mai doara capul. pozele....ok...mai astept. Canne Maria bine ai venit. [url="http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela.pawlak/my_photos"]Miki[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns
scuzati lipsa de activitate din ultimul timp. am fost copil cuminte, am stat frumos la pat, am baut si beau in continuare 3 l lichid pe zi, am umblat pe la vreo 5 doctori (medic de familie, dentist, obstetricieni, ecografii etc) si rezultatul final este BINE. bebe este mai mult decat bine, doctorul se tot mira ca rar se intampla ca varsta dupa data menstruatiei sa dea exact si identic cu varsta masurata dupa cap, femur si ce masuratori mai fac ei. n-am inteles eu prea multe din masuratorile alea, noroc cu sotul care zice a a priceput tot. important este ca totul e ok, bebe are momentan 804 g, e fetita. intre timp am inceput si santierul prin curte, la garaje si ma bucur ca in sfarsit am gasit niste mesteri de incredere si care lucreaza super-bine. deci se pare ca la mine lucrurile se indreapta spre bine si f bine, sper sa fie la fel la toti racusorii. ma apuc acum de citit din urma, ca am vazut ca a fost ceva activitate. pupici si scuze ca am vorbit doar de mine, dar sunt asa entuziasmata de rezultatele ecografiei (acum 2 ore am fost, nu de alta) [gravi] 26+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/f/fratila
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Missy
scuzati lipsa de activitate din ultimul timp. am fost copil cuminte, am stat frumos la pat, am baut si beau in continuare 3 l lichid pe zi, am umblat pe la vreo 5 doctori (medic de familie, dentist, obstetricieni, ecografii etc) si rezultatul final este BINE. bebe este mai mult decat bine, doctorul se tot mira ca rar se intampla ca varsta dupa data menstruatiei sa dea exact si identic cu varsta masurata dupa cap, femur si ce masuratori mai fac ei. n-am inteles eu prea multe din masuratorile alea, noroc cu sotul care zice a a priceput tot. important este ca totul e ok, bebe are momentan 804 g, e fetita. intre timp am inceput si santierul prin curte, la garaje si ma bucur ca in sfarsit am gasit niste mesteri de incredere si care lucreaza super-bine. deci se pare ca la mine lucrurile se indreapta spre bine si f bine, sper sa fie la fel la toti racusorii. ma apuc acum de citit din urma, ca am vazut ca a fost ceva activitate. pupici si scuze ca am vorbit doar de mine, dar sunt asa entuziasmata de rezultatele ecografiei (acum 2 ore am fost, nu de alta) [gravi] 26+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/f/fratila
[pup] si numai bine. sa stai cuminte in patutz [url="http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela.pawlak/my_photos"]Miki[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Missy, ma bucur ca esti bine- sanatoasa!!! Felicitari si sarcina usoara mai departe si muuuuuuulta bafta si muuuulta rabdare cu muncitorii!!! Ai nevoie![bang] [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Cafeluta e gata si ne asteapta inca o zi calduroasa! Nu stiu ce o sa ma fac, suport tot mai greu caldura! Singura consolare e ca nu mai e mult si apoi s-a zis si cu somn si cu linistea mea! N-o sa mai simt caldura! Missy, ma bucur mult ca esti bine! Canne-Marie, bine ai venit printre noi! Mire, la mine horoscopul ala nu s-a potrivit! cautam altul! Vicki, ce a fost greu a trecut! Mai ai azi examene si de maine incepe nebunia cu repartitia! Miki, mai ai niste bere sau un suc pentru azi? Ieri n-am apucat! De caldura m-am retras pe la 8 in dormitor ( care e cel mai racoros din casa) si am adormit ca un bebelus! Va pup si o zi usoara va doresc!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Missy, o[flo] tie ca esti cuminte si o[flo] fetitei din burtik. July, din pacate greul abia incepe, pt. ca de luni incepe si bac-ul[bang]. Si caldura asta ma da gata si pe mine... ,am o durere de cap care nu trece si o stare de somnolenta...As dormi non-stop[bang] [pup] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ioi, dar ce reprimire calduroasa mi-ati facut. mi-ati luminat ziua, zau asa. mai racusori, de maine incepe zodia noastra, incep zile de nastere, tot un chef si o distractie. oare cum am putea pune de un chef si pe DC? sugestii ceva? va pup si va doresc o zi cat mai racoroasa [gravi] 26+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/f/fratila
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca bine mai zici ca incep zilele noastre, mie imi este groaza cand ma gandesc ca vine Iulie,ca de pe 1 incep cu zile de nastere si se termina pe 15 iulie,tot intr-un chef sa o tin[alcool][alcool][bere]. Despre caldura ce sa mai zic ,imi venea de dimineata sa urlu[:(!] de somn,pt.ca m-am culcat cred ca pe la 1-2 aznoapte si dimineata la 6 eram drepti,direct la aragaz m-am dus sa fac o [cafea],ca altfel dormeam pe mine [:-)))].E groaznic cu caldura asta ,nu poti deloc sa te odihnesti.plus dureri de cap si stari de somnolenta continua. Sper din tot sufletul sa se mai racoreasca un pic. [pup][pup][pup][pup][pup]'cesc racusoarele. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...