Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, it's party time!(26)


Recommended Posts

Va doresc o zi minunata. Eu ma car la munca .....cu scarba.Sper sa-mi gasesc in curand un nou job pt. ca m-am saturat de asta ( am motive destule). Aici ploua si e un pic frig. Offf prea multe zile libere si acum n-am nici un chef de munca. MIRE eu nu te pot ajuta cu cioco, dar sigur sotzul meu nu te refuza [:D] Va pup. [url="http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela.pawlak/my_photos"]Miki[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns
da miki, asa ma lasi tu mereu la greu. [:D] canne-marie, acusica te adaug pe listuta. te rog sa verifici tu daca e corect ca la cat sunt de ametita...cine stie ce mai fac [:D] missy, bine ai revenit. ma bucur k sunteti bine! raman inca prin zona [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da este bine si multumesc ca m-ai bagat in listuta. Eu ma pregatesc sa plec de la servici catre casa si ma gandesc cu groaza la cat de cald este afara,mai fac si 1h jumate pana acasa[bang][bang][bang]. Asa ca dragelor va las si vb.maine la o cana de cafea si poate niste cornuri cu ciocolata,[papica],e ce zice-ti ? AMATOARE SAU BA ? [pup][pup][pup]'cesc racusoarele. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu prin zona!!! A zis cineva ceva de cornuri cu ciocolata??!!![pofta][pofta]Annes, cu siguranta vreau cateva!!! Eu va ofer un icetea de lamaie. Miki, ce bine ca la voua ploua!!! Aici e asa cald!!!...Spor si chef la " scarbici". Vicky si eu am o stare de oboseala continua. E de la caldura asta care suprasolicita corpul. Fiul tau cel mare da bacul ?? [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Mire, eu te ajut la cioco! Poate imi mai da nitica energie! Marie, m-ai omorat cu cornurile cu ciocolata! De nu te fac sa vii la Galati cu ele in dinti, uita-te la mine! Vicki, ce sa zic mama draga! Spor si la bac! Saracii elevi! Ce sa mai gandeasca la caldurile astea domle! Ca li se incing circuitele! Miki, unde e berea mea???????????????????/ Sper sa-ti gasesti alt job care sa te multumeasca! Doamne ce zi de cosmar!Consortul imi pleca de dimineata in delegatie! Suna ceasul la 5.30, eu sar din pat, fuga la baie, ma spal si vin urland in dormitor: Nuculeeeeeeeeeee, tu nu trebuia sa fii la 6 si un sfert plecat?Al meu se uita ca la masini straine, intinzandu-se ca un motan: e abia 5.30, Iulia! Treci si dormi! Mai dormi daca mai poti spalata, aranjata! Ma dezmeticesc la cafea, plec la munca, ajung la birou, pun de cafea si incep sa apara milogii la cafea1 Am urlat cat m-au tinut plamanii ca nu sunt tonomat de cafea! Cred ca deja ma muscase musca tete! Pana pe la 11 am muncit de mi-au sarit ochii printre tipete si urlete! Pe la 12, plec de la serviciu sa merg sa pun pe o hartie o cifra, de la apaterm, hartie pe care apoi sa o duc la gaze ca sa imi pot pune centrala! Bonnnnnnnnn, chem un taxi, urc in masina si il aud pe sofer: doamna, va deranjeaza daca imi iau si fetele in drum? Io belesc ochii la el, zic nu, nu ma deranjeaza, daca nu platesc eu drumul aferent! Plecam, soferul cotcodacea intr-una, ba ii injura pe ceilalti soferi, ba imi cerea parerea despre vreme, eu ingaimam acolo 3 vorbe. Luam fetele ( pe cuvantul meu de nu crezusem ca e vorba de "fete" ), sotia si fetita si incepe soferul sa ma ignore drastic, sporovaind cu consoarta. Aveti cuvantul meu ca mi-am gasit nasul! Omul ala, vorbea mai mult ca mine! Rezist eroic la sporovaila,pana imi aud urechile: el catre ea: aiiiiiiiii, no me diga......... si nush ce a mai urmat ca la faza asta eu ma tavaleam pe jos de ras! Ajung la centrala termica, nu gasesc peroana care imi trebuia, se intorcea peste vreo ora! Ce sa fac? Ma duc inapoi la munca? Nooooooo, ma duc acasa sa mananc!Pe drum, ma suna consortul ca vin cei de la gaze sa faca proiectul pentru centrala1 Zic: No, ca-i bine! Vin oamenii, pleaca, halesc ceva in fuga si merg inapoi cu hartiile! Imi completeaza cocoana hartiile, plec fericita, ma reped spre un alt taxi si ma pune pacatu sa ma uit in hartii! Cocoana mi le completase aiurea! Vino fuga inapoi, sa o mai prind, mai stai juma de ora sa completeze iar hartiile, ma arunc in taxi, ma duc si la gaze, curgeau apele pe mine ca pe o fantana arteziana! Si in sfarsit, ajung din nou la munca! Pe la 3, 3 si ceva, unde ma iau colegii de proaspata si ma muncesc pana la 4 si un sfert de simteam ca imi ies din pepeni! In sfarsit, ajung acasa, cu rani pe la picioare( sa nu zic de fapt unde), m-am delectat cu un dus si acum, uitati-ma, proaspata ca o floricica, bantuind pe forum! Va pup si o zi usoara in continuare, ca simt eu ca nu s-a incheiat!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

July, ce zi plina ai avut!!! EU pe caldura asta nu mai am chef de nimic . Dar acu trebuie sa ma pregatesc sa merg la cumparaturi...[bang][bang] [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

July trebuie neaparat sa-ti zic ca m-am distrat. stiu ca nu e cazul sa ma distrez de ziua care ai avut-o, dar modul cum ai expus-o, m-am prapadit nu alta. si sa inteleg ca tu strabati atatea drumuri si pe caldura asta cu burtica? ca eu una as fi picat lata in locul tau, pe bune! [gravi] 26+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/f/fratila
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

July ce zi ai avut. scuze de bere. am uitat. promit sa nu te uit azi. Io ma inscriu pt. cafea si cornuri SIMPLE ( nu-mi place ciocolata) Azi am primit cadou de la munca ( am facut vanzari bune [:D] ) o cutie de praline, o ciocolata si o sticluta de vin. I-am pasat ciocolata soatzei si eu mi-am luat sticluta [cheers][:D]. A ras de s-a prapadit. Mire ai avut liber? Azi am vb cu niste colegi in legatura cu schimbarea jobului. Ei se duc la Mc´Donalds.....offff... io n-am nici un chef de Mc. Mai caut, sper sa gasesc unul cu program de la 8-16 si in WE liber [:D]. Mooooama ce pretentioasa sunt. Noapte buna. [pup] [url="http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela.pawlak/my_photos"]Miki[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele!Cafeluta e gata! Missy, tocmai aia era ideea! Sa va amuz cu pataniile mele! Si da, cu burtica cu tot am trecut prin aventurile alea! Multumesc lui Dumnezeu, m-am simtit bine toata sarcina. E drept, aseara ma durea in partea dreaptasi la 7.30 m-am intins in pat, dar acum mi-e bine1 Miki, sper din tot sufletul sa gasesti ceva care sa iti convina! Fetelor, hai nitel optimism chiar si pe caldura asta! EU mor din cauza caldurii, dar nu o las sa ma doboare! La mine bate vantul!!!!!!!!!!! Va pup!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] printre[pic]. Cum s-a tot anuntat ca azi va fi foarte cald si ca nu va cadea nici un strop, am plecat de-acasa in papucei cu bretelute si bluzita alba, vaporoasa[bang]! Bine, si fustita aferenta[:D]! Sper totusi sa nu mai ploua pana plec de la servici, ca am niste drumuri de facut. July, uite o [flo] pt. cate drumuri ai facut ieri! Eu nu as fi rezistat. Cris, da, feciorul cel mare da bacul. Bineinteles ca el e foarte nonsalant si nepasator, iar eu fierb in suc propriu[bang]. Canne, eu sunt mare amatoare de dulciuri, asa ca servesc din cornurile tale, impreuna cu o cafea de la July. [pup] si sa aveti o zi buna. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...