Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetita mea incepe scoala!


Recommended Posts

Iata si parerea unui medic: Stimata Ruse Manuela Nu avem cum sa ne protejam copiii in fiecare clipa. Nu incercati sa-i imprimati copilului toate aceste temeri ale dvs., ci oferiti-i sfaturi practice pentru a folosi WC-ul de la scoala. Este adevarat ca WC-urile scolare sunt surse de microbi, insa si autobuzele, tastaturile calculatoarelor (un studiu a aratat ca acestea sunt chiar mai murdare decat WC-urile), usile blocurilor, banii sunt lucruri la fel de murdare precum WC-urile. Nu ne putem feri de toate acestea decat spalandu-ne temeinic pe maini si avand grija, in cazul toaletelor publice, sa nu ne asezam pe colac. Daca ii dati copilului servetele umede si solutie pentru dezinfectarea mainilor, problemele se rezolva. In alta ordine de idei, incercati sa nu transmiteti aceasta nevroza si fetitei, dezobisnuind-o de urinatul des. La varsta ei nu este normal sa mearga atat de des la toaleta. Sfatul nostru este sa consultati grabnic un psiholog, cu care sa vorbiti fata in fata despre aceste probleme. dr. Camelia Popa Pana sa merg la doctor am fost la scoala si am vorbit cu d-nul director de aceasta problema.i-am sugerat ideea de a inlocui unul dintre wc-urile inalte cu unul mic,ca la gradinita.A fost de acord[olala].Dupa aceasta discutie trebuie sa mizez pe buna credinta a domniei sale.Pentru a fi cu adevarat corecti,ar trebui ca fiecare subiect sa aiba un numar egal de pagini despre nevoile reale ale parintilor,despre frustrarile lor,despre cat de obositi devin,despre dorinta fireasca de a auzi din cand in cand ca fac o treaba buna .Cu acestea cred ca s-a spus tot despre acest subiect.[loveyou]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...