Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

M-am hotarat.........adoptie(64)


Recommended Posts

Miha74, FELICITARI!!! [cheers]

Iris Teodora, bun venit pe lume! Sa te faci mare, sa fii sanatoasa, sa ai parte de mult noroc si sa aduci multe bucurii alor tai! [cheers]

 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________

 

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
id="size1">

Emma este IUBIREid="red"> ******[copil] un copil creste in inima mea [:)] ****** am un inger pazitor [pic]

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

daca-i rost de numarat bobocii ca vine toamna, ne inscriem si noi pe lista, daca ne dati voie[:)]. si daca-i drept ca (,)copilul isi alege parintii, atunci cred ca asta ni se intampla si noua acuma [:)]

am vazut-o doar in poza si stiu doar detaliile de dosar dar am senzatia ca o stim de cand lumea. ma culc si ma trezesc cu ea in gand si numar secundele pana o s-o vedem.

azi am primit confirmarea ca si ea ne simte si ne asteapta si am senzatia ca visez si ca-i ireal ce ni se intampla.

ma rog tare si sper ca saptamana asta o sa se incheie cu bine si atunci o sa va pot prezenta si eu papusa mea [:)]id="size1">

[pup]_______________________________________________________________________________________

 

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
id="size1">

Emma este IUBIREid="red"> ******[copil] un copil creste in inima mea [:)] ****** am un inger pazitor [pic]

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mariaa
daca-i rost de numarat bobocii ca vine toamna, ne inscriem si noi pe lista, daca ne dati voie[:)]. si daca-i drept ca (,)copilul isi alege parintii, atunci cred ca asta ni se intampla si noua acuma [:)] am vazut-o doar in poza si stiu doar detaliile de dosar dar am senzatia ca o stim de cand lumea. ma culc si ma trezesc cu ea in gand si numar secundele pana o s-o vedem. azi am primit confirmarea ca si ea ne simte si ne asteapta si am senzatia ca visez si ca-i ireal ce ni se intampla.ma rog tare si sper ca saptamana asta o sa se incheie cu bine si atunci o sa va pot prezenta si eu papusa mea [:)]id="size3"> [pup]_______________________________________________________________________________________
“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
id="size1">Emma este IUBIREid="red"> ******[copil] un copil creste in inima mea [:)] ****** am un inger pazitor [pic]id="size1">
align="right" id="quote2">Doamne ajuta sa se incheie saptamana asta cu "Dragele mele v-o prezint pe fiica mea...."[flo][pup]Ei sunt norocul meu : id="purple">Razvanid="orange"> si Mariaid="limegreen"> Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.id="purple">id="size3">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am avut o zi plina la serviciu.........

Acum ma bucur de ceea ce citesc.

Felicitari, Miha74! Refacere rapida!

Bine ai venit pe lume, IRIS TEODORA!

[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]

[bum][bum][bum][batetoba][batetoba][batetoba][batetoba]

[harp][cor][cor][disco][disco][majoreta][majoreta][majoreta]

[si-eu][si-eu][si-eu]

 

Viseaza la tot ce iti doresti, iar daca exista persoane care te vor critica pentru ca visezi, o fac pentru ca ele au uitat sa viseze.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor,

 

va citesc in fiecare seara, nu prea imi place sa sriu, dar in seara asta trebuie Miha 74 Felicitari! Fie ca IRIS TEODORA sa fie binecuvantat, iar drumul ei in viata sa fie o aventura frumoasa, binecuvantata! Intampinam venirea noului nascut in lume cu multa dragosteid="red">[bum][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][si-eu]

 

si cum zicea Mariaaid="red"> ca toamna se numara boboci sper ca si noi sa fim prezenti la numaratoare, mergem sa vedem o fetita [si-eu].

Bafta multa,

 

pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani pentru toate Mariile ,atat pentru mame cat si pentru puiutii lor.

Sa fiti fericite ,cu multa sanatate si mult noroc in viata si fericire.

 

Miha-sa va traiasca bobocica -IRIS-TEODORA- si sa fie frumoasa ca o floare de primavara.Sa aiba multa sanatate ,norocul sa o pandeasca la fiecare pas si fericirea sa-i inunde viata .

Multa sanatate si mamicii si refacere rapida.

id="red">

 

Copilul nu datoreaza parintelui viata, ci cresterea! - Nicolae Iorga

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...