Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui mama lia
am cautat pe tripadisor si m-am razgandit, am luat bilete la hotel ORION. agentia ALLTUR a fost super...au sunat imediat in Cehia, au facut rezervarea, au sunat imediat si pentru biletele de avion...super prompti. mama domnisoarei Cristina [majoreta] (28.09.1993)
Buna, Si mie mi se pare oferta lor buna pentru Praga. Parca spuneai initial ca ai vrea la hotelul Olimpic Tristar (si eu ma gandeam tot la asta). Ce te-a facut sa renunti la asta si sa optezi pentru Orion? In pachetul asta turistic pentru Praga intra si taxele de aeroport, nu-i asa? Multumesc, Ana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz
Madadum, ai folosit cu succes travelocity? cum functioneaza, la fel ca booking.com sau trag banii inainte de pe card? imi poti da mai multe detalii? multumesc, Roxana
eu am luat de cateva ori bilete de avion de pe travelocity si expedia. banii se trag de pe card la momentul rezervarii. biletele/confirmarile au fost intodeauna ok. pentru rezervari hotel am folosit de cateva ori yegoo.com unde am gasit preturi foarte bune. madalina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...