Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei si bebelusi 108


Recommended Posts

Dodo-pui [s] La multi ani!!! Ieri am fost la Navodarisa fac o baie in mare; chiar m-am gandit la tine, daca stiam ca te serbezi iti faceam si o vizita [pup]. Principe eu zic sa stai linistita ca nu-i nimic rau[flo]. [s] tuturor Mariilor! Ce mai faceti? Eu am facut 1000 km prin tara, plimbarea a fost frumoasa dar am fost foarte dezamagita de servicii(cazare, mancare, etc). ...[:D]si ca ca sa fie tabloul complet, la intoarcere...fiti atente...o OAIE a sarit dintr-un pick-up in mijlocul soselei si a dat peste masina...ne-a rupt o oglinda, ne-a zgariat aripa...eee...aventuri in Romania[:D] [url="http://2.bp.blogspot.com/_3TiPDBrcb7E/SXTN8LxzmsI/AAAAAAAABoU/dD_BnBqJ7pY/s1600-h/dc6.jpg"]Emma este in sufletul nostru[/url] [url="http://community.webshots.com/album/572778828fkXnDj"]Hobby[/url] Lali [comoara]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dodo,sa imbatranesti frumos!La multi ani,[pup] pe obrajori!

 

Lali,deh,pune oaia sa-ti plateasca stricaciunile!Da'ea a scapat cu fata curata?[:D]

 

Pe unde umbla celelalte surate?Noi am fost in gradina botanica,ne-am racorit un pic(caldura mare,azi),ne pregatim de pranz...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iahim, oaia dupa ce s-a dezmeticit (in vreo 2 secunde) a luat-o la fuga pe camp cu 3 barbati dupa ea...noi am ramas cu paguba, proprietarii nici macar nu au venit sa ne intrebe daca am patit ceva...au intors masina si au plecat...[xx(]

 

Emma este in sufletul nostruid="red">id="blue">

Hobby

Laliid="navy"> [comoara]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DOI BOBOCI

 

Doi boboci micuti de ratza,

Au plecat de dimineata,

Pe o margine de lac,

Tot vorbindu-si maca-mac.

 

Intr-o tufa de rachita,

Sta o pisica pitita,

-Unde ati plecat voinici?

Ei raspund:pe-aici,pe-aici!

 

daca tot va faceti siesta de pranz,si nu am cu cine vorbi,compun poezii pentru cei mici...[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lali,cica oaia-i proasta dar se pare ca stapaniiei sunt de-a dreptul porci.Eu am fost multumita de cazare in Maramures,doar de cazare ca drumurile-s o tragedie.Voi pe unde ati fost?

 

In seara asta, la ora 21,pe TV 1000,este filmul 'Intalnire cu Joe Black'.L-am vazut acum cativa ani si mi-a placut(Brad Pitt)

 

 

W

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...