Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei si bebelusi 108


Recommended Posts

Ei, am o conexiune de toata jena aici la hotel, se tot intrerupe si nu bagasem de seama ca mi-a luat prima postare asa ca s-au dublat. Da' m-am bagat si am facut curat, am sters pe jos, am strans sticlele...acum nici nu se mai vede ce mizerie facusem [bibe]

 

Abia astept sa ajung acasa luni, deja m-am saturat, vreau sa-mi dau si eu coada jos de pe spinare...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

lasa ca pana luni nu mai e mult , dar sunteti niste invidioase [zz] nesuferite [zz] ca nu m-ati felicitat pentru steaua crescuta in frunte [:D]

 

____________________________________________

 

Aida ... 34+

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aido, si care-i problema daca nasti cu sefu? Ia foarte bine sa vada si el cum e [:D] sa stea sa tremure pe holurile spitalului!

 

N-ati raspuns la faza cu alivencii. Numai eu simt mirosul? Hai, care a facut? Trimiteti si aici o tava, ca pe toata o mananc. Cred ca Wendy face cinste azi de ziua ei de nume. Nu zicem La Multi Ani dar o alivenca tot mancam.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iahim e ca si cum ai sarbatori ca cineva a murit [8D] ca doar e inaltarea la ceruri (cand a murit) si noi sa spunem 'la multi ani' [:-)))] cum suna? azi am invatat si eu asta [:D]id="size1">

 

____________________________________________

 

Aida ... 34+

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai sigur ca w a ragait pe aici cu aliveci si de aia miroase [:D] , dar nu vrea sa iti dea mah , ca e suparata pe tine [8D]

 

____________________________________________

 

Aida ... 34+

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac
iahim e ca si cum ai sarbatori ca cineva a murit [8D] ca doar e inaltarea la ceruri (cand a murit) si noi sa spunem 'la multi ani' [:-)))] cum suna? azi am invatat si eu asta [:D]id="size1">____________________________________________Aida ... 34+Poze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
align="right" id="quote2">Gata,pricepui...Atunci tre' sa astept miezul noptii...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Paris sunt acum, mai stau pana luni si gata. C'est fini la comedie.

 

Mai Aida, lasa pretextele lui Wendy cum ca nu s-ar felicita lumea azi. ba se felicita si asta de j de ani. Numa; eu am uitat s-o sun pe ex-soacra-mea s-o felicit si uite ca e prea tarziu acum, desi mai am 3 minute pana la ora 12...da' nu, lasa ca o s-o sun maine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...