Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei si bebelusi 108


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia
Pai iahim, eu nu cobesc, eu doar imi fac meseria de vrajitoare [:)]Acuma tripleti ca tripleti, dar ce te faci daca iti ies toti baieti? [:)] Ai sa fii soacra cu 4 nurori, nici in povesti nu s-a vazut asa.
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))][:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia
1. Si la cezariana faci anestezie generala sau peridurala? 2. Ce nume ati ales pt micul print?
align="right" id="quote2">1. daca e generala si chiar e ceva dincolo , eu va zic [recevere] daca o vad pe Emma ... va decide anestezista la fata locului 2. Eric Tudor , dar am impresia ca deja sunt cam multi Tudori si Erici . Corect? Voi ce ziceti?____________________________________________Aida ... 34+Poze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui iahim
Tocmai asta am vrut sa subliniez,poti sa faci o buna corelatie intre zodie si numele copilului...parca am si citit asta pe undeva...
align="right" id="quote2">pai unde ai citit asta? poate ne inspiram si noi ....Cat despre bancul cu racii , hmmmm , depinde de rac. Emma nu era asa , nu ar fi avut destul nerv sa astepte pe cineva sa ii rezolve problema , punea mana fara sa intrebe____________________________________________Aida ... 34+Poze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia
E foarte bun Eric Tudor. Aprob pozitiv. [:)]
align="right" id="quote2">serios [soc] nu ai auzit pana acum Tudor si Eric prin parcuri si pe strada?Eu intreb ca nu am de unde sa stiu ...____________________________________________Aida ... 34+Poze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...