Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei si bebelusi 108


Recommended Posts

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia
Eu zic ca ai ales bine, nu am auzit chiar atat de des. Pune-i Napoleon ca sa fie rar, na [bibe] sau Ludovic [bibe]Sunt faine, si Tudor, si Eric.
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))]...na ,ca ti-a ziso!Si ce daca sunt frecvente,daca tie iti place este OK!Eric este placut cum suna,de ce nu-ti place?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia
Eu sunt rac. Sa nu va puna mama naibii sa ziceti ceva de rau de zodia asta...[bibe]
align="right" id="quote2">tocmai am zis de bine [zz] raaaco draco [:D]____________________________________________Aida ... 34+Poze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Degeaba ma acuzi iahim ca dorm cu capul pe tastatura, dar din cand in cand mi se intrerupe conexiunea. Dupa care iar imi cere user name si password la conectare...e ca naiba, nu stiu de ce se tot intrerupe asa.

si se si incarca greu. Lucrez in conditii extrem de dificile [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia
Degeaba ma acuzi iahim ca dorm cu capul pe tastatura, dar din cand in cand mi se intrerupe conexiunea. Dupa care iar imi cere user name si password la conectare...e ca naiba, nu stiu de ce se tot intrerupe asa.si se si incarca greu. Lucrez in conditii extrem de dificile [:)]
align="right" id="quote2">cere o reducere la camera , dar smulge-ti intai cateva fire de par si du-te cu ele in mana la receptie [:D]____________________________________________Aida ... 34+Poze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...