Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei si bebelusi 108


Recommended Posts

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui iahim
Da'uite la Aida ca uita sa scrie...cica ii este somn...
align="right" id="quote2">io?'[soc] nuuuuu , dar mai scriu si in alta parte [:D] in acelasi timp____________________________________________Aida ... 34+Poze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui iahim
La voi ploua?Aici ploua cu galeata...Azi a fost cald,bine ca ploua...
align="right" id="quote2">se chinuie de 2 zile si nimic [bang] tot caldura si zapuseala [alcool]____________________________________________Aida ... 34+Poze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac
Citat:
citat din mesajul lui iahim
Da'uite la Aida ca uita sa scrie...cica ii este somn...
align="right" id="quote2">io?'[soc] nuuuuu , dar mai scriu si in alta parte [:D] in acelasi timp____________________________________________Aida ... 34+Poze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
align="right" id="quote2">Aha,te-am prins!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ba nu m-ai prins [zz] am zis-o singura [:-)))]

 

____________________________________________

 

Aida ... 34+

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei bar? Nu, in camera sunt. La hotelul asta:

http://www.hotellouvrebonsenfants.com/

 

Care e relativ ok, in afara de faptul ca nu au nici o priza si nu merge internetul decat din 3 in 5.

 

eu hotel care sa nu aiba nici o priza n-am mai vazut in viata mea, si deh, am vazut destule. Una singura am gasit la frigider. Nici la TV nu au, e lipit de perete, habar n-am cum e alimentat.

 

Si am cumparat un prelungitor cu triplustecher, asa ca am rezolvat relativ problema. Dar totusi astia nu se intreaba cum isi incarca telefoanele clientii lor? Hai, sa nu zicem ca au toti computerele cu ei, dar telefoane chiar au toti! Asa ceva...[alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adino zau [wow][wow] acolo stai? [batcap] cat e camera pe o noapte acolo?

 

____________________________________________

 

Aida ... 34+

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...