Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei si bebelusi 108


Recommended Posts

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pai Iahim, de regula lumea nici nu prea sta la lucrari. Si ai foarte multe cheltuieli (ex mese etc) decontate de firma care te sponsorizeaza. Da, trebuie ceva bani si de cheltuiala, dardaca tot ai asigurat cazare si drum...e pacat sa refuzi.

 

Data viitoare sa nu mai refuzi ca o iei pe cocoasa [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui iahim
Heeelloooo....
align="right" id="quote2">aici suntem [:D]____________________________________________Aida ... 35+Poze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia
Pai Iahim, de regula lumea nici nu prea sta la lucrari. Si ai foarte multe cheltuieli (ex mese etc) decontate de firma care te sponsorizeaza. Da, trebuie ceva bani si de cheltuiala, dardaca tot ai asigurat cazare si drum...e pacat sa refuzi.Data viitoare sa nu mai refuzi ca o iei pe cocoasa [pk]
align="right" id="quote2">N-am plecat niciodata pana acum,mi s-a spus ca se vor face excursii in grup...dar am auzit si alte variante...Problema nu era de mese,ci de ce as fi dorit sa vizitez...Deh,sunt taur,si uneori foarte incapatanata...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stai asa ca eu iar sunt cu baga parola si userul...e ceva de nedescris cu conexiunea asta.

 

Suvenir? Ca suveniruri am luatr niste magneti de frigider si niste brelocuri cu turnul eiffel.

Si shopping chiar nu am facut. Doar cateva tricouri mi-am luat si cam atat. I-am mai luat niste jucarii fii-mii azi de la magazinul disney.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tauro , scoate tu coarnele si mergi in locuri unde nu mergi in fiecare an ... ca zau se merita

 

____________________________________________

 

Aida ... 35+

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da iahim, ai dreptate, aici la fiecare obiectiv turistic zici ca au tiparnita de bani. Intrarea e cam minim 8 eur de persoana, dar poate fi si 12 eur.

 

Ca sa le vizitezi pe dinafara nu costa, insa sa intri te arde la buzunar.

 

Notre dame e liber la intrare si cam atat. In rest orice vrei, trebuie sa cotizezi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...