Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei si bebelusi 108


Recommended Posts

da mah , ca si eu am boala suvenirurilor si aduc la fiecare si cand fiecare se intoarce de pe unde merge eu primesc exact [indecent] , asa ca m-am facut a draqului [:D]

 

____________________________________________

 

Aida ... 35+

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac
da mah , ca si eu am boala suvenirurilor si aduc la fiecare si cand fiecare se intoarce de pe unde merge eu primesc exact [indecent] , asa ca m-am facut a draqului [:D]____________________________________________Aida ... 35+Poze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
align="right" id="quote2">Hai mai Aida,ca nu cred ca este chiar asa!Tu nu vezi ca-i criza financiara?[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui iahim
Si inca ceva...Cand plec tocmai atunci fii-miu imi face o "surpriza".In mai am fost la Buc.,trebuia sa stau 4 zile(tot la o conf.).Seara ma suna mama:muci,tuse,febra.M-am suit in tren si am venit acasa.In a 3 a zi i-a fost mai bine.
align="right" id="quote2">hai mai , si daca tu nu te intorceai nu se facea bine? Pai de cate ori saraca adina nu a lasat-o pe Shori racita , dar trebuia sa plece in interes de serviciu si a fost fata OK ...____________________________________________Aida ... 35+Poze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai Aiduco, pai nu mai adu la nimeni [:)] ca eu cred ca asta e un obicei de mult uitat.

 

Eu aduc doar la cei foarte dragi, maica-mea, ex-soacra-mea -si asta daca se nimereste sa am timp sa cumpar, si fii-mea - ei obligatoriu ii iau ceva de fiecare data. La restul nu aduc nimic, na [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia
Mai Aiduco, pai nu mai adu la nimeni [:)] ca eu cred ca asta e un obicei de mult uitat.Eu aduc doar la cei foarte dragi, maica-mea, ex-soacra-mea -si asta daca se nimereste sa am timp sa cumpar, si fii-mea - ei obligatoriu ii iau ceva de fiecare data. La restul nu aduc nimic, na [:)]
align="right" id="quote2">pai asa se merita ... ca nu au adus nici cand era criza [alcool] acum chiar ca nu mai am nici o pretentie ...iahim deschide si tu alta cafenea [flo]____________________________________________Aida ... 35+Poze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...