Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi din 2002 *63*


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[b]Dev[b] imi pare rau de accidentul lui Sara, multi [pup][pup][pup][pup] ca sa-i treaca repede piciorusul. Si ai grija de tine, sa nu tii un regim prea drastic! Adela, ai un ingeras frumos, sa-ti traiasca! Lucia, cool sa mearga copiii in pijamale, si invatatorii au venit asa[:D]? Nicoleta, sa inteleg ca zilele astea luati o masina? Tinem pumnii, bafta! Si sanatate baietilor! Eu nu stiu daca pot sa-l consider pe Robert "calit". Si-a luat si el, inevitabil, portia de raceli de la gradinita, dar cu buna stiinta nu l-am lasat fara caciula iarna sau imbracat subtire cand era frig, desi exemple aveam[:)]. Acum raceste la intervale rezonabile, pot sa zic. Nina, Katty, Cristina22, Sinzi, Khristin, Laura, Mira[hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adela, e un scump cel mic, sa-ti traiasca [olala] Eu sint supi caci acum urmeaza sa-l 'calim' si pe cel mic mai devreme decat am anticipat noi [q] Cristina Mlle Yasmine et le bébé [baietel] Chris Anthony The past is history, the future is a mystery, but today is a gift—that’s why it's called ‘present’.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, Nicoleta!!! Sa fie intr-un ceas bun!!! Dai de baut!!! Ce schimbare importanta in viata voastra! Adela, scumpel foc flacaul tau! Sa va traiasca, sa fie sanatos!!! _______________________________ Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20020727_-8_Andrei.png"]varsta lui Andrei[bicla][/url] [url="http://www.onetruemedia.com/shared?p=8c0a486b860588d396dc22&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]Andrei [flo][/url] "Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..." "Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nicoleta felicitari. Deci e sigur, veniti!! Pe cand mutarea? Katty, da ghizdanul e imens. Dar abia l-am gasit pe asta sa ne placa la amandoi[:D]. Asa e moda aici. Sa nu mai pui ca a costat o caruta de bani. Eu una nici nu-i prea vad rostul. Nu au carti si nici caiete. au primit o carte-caiet in care scriu la scoala si care ramane acolo. Au o singura mapa care o cara cu ei in care e eventuala tema ( o foaie de hartie) si un caietel cu informatii pentru parinti. Azi de exemplu l-a lasat la scoala fiindca pentru maine nu au teme. Lucia, ce interesant. Si a vrut sa mearga la scoala imbracat in pijama? ...nu mai vorbiti de case. Noi ne cautam de 1 an deja una si inca nu am gasit-o care sa ne placa la amandoi. Ori nu e destul de mare, ori e pe strda principala, ori e prea scumpa[bang]............ Khristin, ce timp??? ajung in cel mai fericit caz la 7 acasa. ziceam ca acum daca au inceput scoala la 8 sunt deja in pat si-mi raman si mie 2 ore nu una ca in vacanta[:D] Sambata mergem la Legoland in Germania. Ati fost careva pe acolo? Poate imi dati si mie vreun tip ce e de vazut, sa ce nu e de vazut[:D]............e cadoul lui David de ziua lui.......printre multe altele[alcool]. Nu a vrut nici Europa Park, nici Raversburger (asta era langa noi si nici asa scump nu era[:D]) Mira mami de DAVID(15.08.2002), DARIA(20.11.2004), si SELINE(07.02.2006) [url="http://picasaweb.google.com/miraklucker/SkiferienSudtirolIan09#"]Poze noi.....cu noi[/url]
Drei dinge sind uns aud dem Paradies geblieben: die Sterne der Nacht, die Blumen des Tages und die Augen der Kinder
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mira, si noi ne-am echipat cu ditamai ghiozdanoiul, cel putin are roti si poate sa-l traga dupa ea. Aici se mai strang ca trebuie sa poarte zilnic la ea o agenda unde isi noteaza zilnic temele si alte info de la profa, plus un dictionar, plus alte alea...dar mda e pink [alcool] Asa tarziu ajungi tu acasa? Eu in jur de 4 si tot ma plang [:-@] Ce cadou frumos pt. David [olala]. Cum e vremea in Switzerland ca aici ne-a omorat o ploaie si niste furtuni zilnice bizare [bang] Lucia, si fiimea a avut PJ party chiar avem si poza cu toata clasa inclusiv profa in pijamale, a fost dragut zic eu. [:D] Adela, pai ziceam ca-l calim mai devreme decat ne-am asteptat noi pe mititel in sensul ca va incepe daycare-ul chiar mai devreme decat sor'sa, in jur de un anisor [bang] Cristina Mlle Yasmine et le bébé [baietel] Chris Anthony The past is history, the future is a mystery, but today is a gift—that’s why it's called ‘present’.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...