Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scoli - zon Tei


Recommended Posts

  • Răspunsuri 62
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Anka74
Citat:
citat din mesajul lui Natasa La cine? :)
Cu Alexandra facem, samabata si duminca. In vara am mers si in cursul saptamanii, luni si joi, apoi marti si joi...acum asteptam sa monteze baloanele, sala e mai mult ocupata iar afara e frig si ud! Te pup!
Hai ca am acaparat subiectul cu scolile din Tei :) Si noi tot la ALexandra mergem, martea si joia si vara am mers lunea si miercurea. Probabil ca se cunosc baietii nostri :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si momentan
Citat:
citat din mesajul lui Natasa Hai ca am acaparat subiectul cu scolile din Tei :) Si noi tot la ALexandra mergem, martea si joia si vara am mers lunea si miercurea. Probabil ca se cunosc baietii nostri :)
Nu-i bai, ca e deschis de mine [:D] Si momentan, numai noi doua suntem interesate de scoala 307. Astept cu nerabdare vesti de la Noa...[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Anka74
Si momentan
Citat:
citat din mesajul lui Natasa Hai ca am acaparat subiectul cu scolile din Tei :) Si noi tot la ALexandra mergem, martea si joia si vara am mers lunea si miercurea. Probabil ca se cunosc baietii nostri :)
Nu-i bai, ca e deschis de mine [:D] Si momentan, numai noi doua suntem interesate de scoala 307. Astept cu nerabdare vesti de la Noa...[flo]
Nu ai activata optiunea de mesaje personale, ca iti scriam acolo. CUm il cheama pe baiatul tau?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Cred ca optam pana la urma pt Scoala 31, cea mai apropiata de casa. M-am tot gandit, sper sa fie bine ce am ales, nu prea vad rostul plimbatului de dimineata, plus ca as depinde de cineva sa il ia la pranz ...si mie nu prea imi place sa le fac altora program permanent[alcool]abia apelez in cazuri de stricata necesitate si maxima urgenta. E o scoala obisnuita, de cartier, probabil ca abia asteapta copii. Doamne ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...