Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(30)


Recommended Posts

Nico, am trecut de vreo trei ori prin Valcea si de fiecare data m-am gandit la tine. Mi-ar fi placut sa te vad. E foarte frumoasa zona. Nu stiu cand voi mai ajunge pe acolo[q]. Tu nu ai vreodata drum prin Iasi? Elena Isabela, mamica lui [url="http://family.webshots.com/photo/2180516640103257880SnqlJX"]Razvan - Gabriel[/url] - 01.08.07
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata!

Eu sunt dupa un we de munca intensa. Vineri dupa amiza am avut iar o discutie cu bossul meu. Ati vazut voi ce linistita am fost eu luna asta cand el a lipsit. M-ati auzit voi pe mine plangandu-ma? NO cand vine asta zici ca e dement...

Cu siguranta orice oferta mi-ar face nu as zice ca mai raman aici ca tin prea mult la santatea mea mentala, aia pe care o mai am...

Am trimis al doilea capitol pentru teza din Ro la corectat ceea ce ma face foarte fericita. Scriu la la treilea pentru teza de aici... E in capul meu o mare varza creata. Dudu vineri seara m-a jutat cu niste calcule el era asa de rapid si eu asa de lenta...

Aici ploua in continuu de vineri. Cred ca ieri pe la 2 s-a oprit un pic dar azi dimineata ploua din nou si acum ploua...

Elena si noi o sa facem in octombrie aproape acelasi circuit ca cel pe care l-ati facut voi. Am zis ca nu plecam in alta parte decat in Romania. Poate o vizitez eu pe Pisi[:D].

Va pupic fetelor si sa aveti o zi super!

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]Morning trupa, orunde te-ai afla!

 

Eu, ca martea: adormita de serviciu, fara chef, fara elan, doar cu-n somn adanc infipt in vena! Asa, pe bojbacaite, v-am pregatit micul dejun, dupa care ma voi intoarce la soamnele mele! Asadar, poftiti la [cafea][cafea][cafea], ceai, capucino, ciocolata calda, laptic, fresh de toate felurile, plus [papica][papica][papica] proaspata si buna!

 

[tube]

[/tube]

 

Elenaid="red">, impresionant itinerariul! Sa va fie de bine we-ul si nu-i asa ca, oricat de frumos ar fi in lume, nimica nu se compara cu un somnic acasa, langa puiutul tau pufos??? [olala]

 

Cristinaid="red">, imi pare rau ca a revenit cerberul pe "marele ecran" si-ti face zile fripte! [bang]... N-ai putea sa-i faci si tu lui, ca sa fiti chit??? [:-@]

 

Nicoid="red">, ma tot gandesc la draga de Andra cat de dor i-o fi fost de Alex de a tzopait de bucurie, la prima ora, c-a dormit cu el! [olala][olala][olala] Cred ca le este foarte greu copiilor micuti, ca ea, sa-i rupi de casa si sa nu aibe pe nimeni din cei apropiati alaturi! Eu, dupa cum ti-am zis, pana acuma am reusit sa nu-i despart pe ai mei cand i-am trimis "in lume" (a se citi la mama), ca sa treaca mai usor peste tranzitie, ...[:)] dar si cand o sa fiu nevoita sa-i despart, tare-as vrea sa le vad reactiile la intoarcerea acasa. [:D]

 

Nu stiu ce sa va mai zic, ca mi-a adormit inspiratia intre timp, asa ca me'c la soamne ... sau sa lucru ... nu mai stiu exact, ca mi-a adormit si inteligenta intre timp [batcap]...id="Times New Roman">id="size3">id="blue">

 

Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)!

 

Povestea unui LICURICIid="red">

 

 

 

"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">

 

Clubul miorlaitorilor

Ziua Pisoiasilor

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Cristina la mine sunt peisaje mai frumoase asa ca trebuie sa treci si pe aici. Poate reusim sa ne intalnim.

Elena eu sunt indragostita de valea Oltului. Mi se pare totul frumos indiferent de anotimp. Daca vreti puteti sa veniti la noi pt cateva zile. Cred ca i-ar placea si lui Razvan. Acum nu avem foarte mult spatiu dar din vara sper sa nu mai fie asta o problema. In Iasi inca nu am ajuns. Am facut turul Moldovei prin 2000 dar in Iasi nu am ajuns. Atunci am fost cu cortul. Tare asi vrea sa repetam experienta. Cu copiii imi e cam trama sa merg cu cu cortul. I-am promis lui Alex ca o sa il las sa doarma in cort dupa ce ne mutam la casa.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pisi eram sigura ca e gata cafeluta.

Vrei o metoda buna sa fi fresh la prima ora?

Uite cum a fost la mine. La prima ora imi beau cafeluta cu laptic. Nu mai aveam laptic asa ca am mers la alimentara sa cumpar unul. Ajung in birou, mai mult adormita ca doar era ora 7, pun cafeaua in cana si deschid cutia cu lapte. Noroc ca am gustat laptele caci altfel cafeaua era compromisa. Plina de nervisori merg la alimentara si imi recuperez banii. Nu a mai fost nevoie de cafea sa ma trezesc [:D]. Banuiesc ca ai inteles ca laptele a fost stricat.

De strumfi ce sa iti spun? Asa de frumos se strang in brate. Suntem tare norocosi. Se pare ca nu mai sunt nevoita sa ii despart. Daca tot ne facem casa soacra vrea sa se mute la noi [bang].

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Mai intai sa-mi cer scuze de gafa facuta dar cred ca ati vazut voi mai rau...

Nico sa stii ca daca trec prin Valcea iti spun ca inca mai cautam cazare. Vrem o noapte colo una in alta parte... Deci dificil. Eu cu cortul nu ma inteleg de nici o culoare...

Pisi sa stii ca ieri a fost si mai rau dar am noroc cu Dudu care mere este genul Zoe fi barbata...Nu va mai zic ca sa nu va stric ziua si voua.

De Ancuta mai stiti ceva? Nu a mai dat nici un semn de viata.

Pupici!

 

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]Morning trupa, oriunde te-ai afla!

 

[alcool]No, ca iar este miercuri! Poftiti la [cafea][cafea][cafea], ceai, capucino, laptic, ciocolata calda, fresh-uri pe alese si la [papica][papica][papica] proaspata si buna, ca azi trebuie sa ne facem ca lucram, ca nu mai avem scuze! [:D] Azi cantam romaneste ...

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=km7pmgdEPEI[/tube]

 

[bang]Vaaai, Nicoid="red">, ce ghinion cu laptele ala! Sa sti ca decat sa patesc asa, sa ma resetez pentru toata ziulica [nervo], mai bine dorm in papuci, ca poate se contabilizeaza si starea de somnolenta la somnul de frumusete ... macar juma' de norma! [:D] [:-@]Hmmm, hmmmm! Cu socrosenia in casa??? [starwars] Cam aiurea! Eu mai bine-mi fac sepucu decat sa stau cu soacra-mea in casa! Hai, ca o vizita scurta, acolo, mai suport (greu, e drept, dar ma straduiesc), insa la program non-stop ... brrrrr [neand]. Bine, acuma nu-i o regula generala. Poate ca soacra ta-i o dulce si-o draguta dar a mea-i o pacoste: al treilea copil in casa, ca sa fiu mai exacta, caci asteapta sa fie servita ca la pension. De ajutor nici nu poate fi vorba in tabloul respectiv.[bang] Plus ca vine tot la oferta 2 in 1, adica impreuna cu bunica (mama ei, in speta). [alcool] No, hai ca m-am starnit. [:I]

 

Cristinaid="red">, nu ai obtiune de "ignore" pentru micul terorist??? ... Ma bucur, totusi, ca-ti gasesti alinarea acolo unde-i mai dulce![olala]

 

Elenaid="red">, imi place ca tu punctezi scurt si la obiect: spui ce ai de spus si pleci! [:D] Ai fost bestiala cu remarca pe care i-ai facut-o Nicoletei vis-a-vis de statul cu soacra in casa!

 

 

No, hai ca ma intorc si eu la ale mele!

 

[pup] toate fetele, oriunde s-ar afla!id="Times New Roman">id="size3">id="blue">

 

Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)!

 

Povestea unui LICURICIid="red">

 

 

 

"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">

 

Clubul miorlaitorilor

Ziua Pisoiasilor

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...