Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui nma
Pisi pot sa-mi iau medical doar pt raceala??? Nu de alta dar mi-ar prinde bine o pauza. Sefa mi-a pasat trei proiecte la care lucrez in paralel [bang].
align="right" id="quote2">Da, se poate!Important este sa mergi la dr si sa-i spui ca nu te poti tine pe picioare de rau ce iti este si ca abia rezisti la serviciu si-ti va da concediu! [flo][pup]id="Times New Roman">id="size3">id="blue">Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)! Povestea unui LICURICIid="red">"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">Clubul miorlaitorilorZiua Pisoiasilor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]Morning trupa, oriunde te-ai afla!

 

Da, este luni si, ca orice om muncitor care se respecta am venit si azi cu ochii in gura de somn si cu lenea infipta in vena. Ca sa-mi treaca starea asta de incomprehensibilitate, v-am pregatit micul dejun, asa ca va poftesc la [cafea][cafea][cafea], ceiutz, capucino, ciocolata calda, fresh-uri pe alese si nelipsita [papica][papica][papica] proaspata si-mbietoare!

 

Azi am ales sa va cante Beyonce o melodie care mie-mi place mult: "If i were a boy".

 

No, voi ce ati facut in WE-ul asta umed si vijelios pe alocuri?? Noua racorirea asta ne-a stricat din nou buna intentie de a merge sambata cu popandaii mici la strand, la Mako! ... S-a cam dus vremea de plaja, se pare! Ne cam pregatim de iernat [q]

 

Hai ca va pup, va las sa va savurati micul dejun si va astept la povesti! [:)]id="Times New Roman">id="size3">id="blue">

 

Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)!

 

Povestea unui LICURICIid="red">

 

 

 

"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">

 

Clubul miorlaitorilor

Ziua Pisoiasilor

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Pisicuta
Azi am ales sa va cante Beyonce o melodie care mie-mi place mult: "If i were a boy".
align="right" id="quote2">

Am uitat sa atasez melodia promisa! [:I]

O fac acuma: [tube]http://www.youtube.com/watch?v=8k45LCa72Cw[/tube]

Scuzati, va rog! [flo]
id="Times New Roman">
id="size3">
id="blue">

Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)!

Povestea unui LICURICIid="red">



"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">


Clubul miorlaitorilor
Ziua Pisoiasilor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui nma
salutareAnca chiar am ras bine dimineata cand am citit. Ce mai face buburuza ta? Cu lucrarile cum stai? La mine iar se complica lucrurile. Daca ai proiectat ceva sere sa imi dai de veste. Pana luni trebuie sa dau o putere pt RENEL si habar nu am cu ce sa mananca. Azi ar trebui sa aflu mai multe de la beneficiar.
align="right" id="quote2">Maria este bine,creste si vb de ne capiaza[:D].Cu lucrarile in particular mai slabut,se simte criza cu varf si indesat sa spun asa[bang].Sere chiar nu am facut si oricum cred ca este cam tarziu pentru tine ca azi trbuie sa dai puterea[bang].Ma te saraceste casa dar macar sti ca ai casuta ta si nu depinzi de nimeni.[pup]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaVREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!Are mama o ratusca...an1 si an2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

am venit si noi din concediu sambata seara, aici a venit frigul, azi dimineata erau 9 grade, brrrr! in italia a fost fain , soare, cald, campingul ft frumos, plaja super... am pus cateva poze aici

http://family.webshots.com/photo/2811349110101370997VEzrNd

 

 

M-am vopsit rosie, sunt ca morcovul mai precis, dar imi sta bine. n-am poza cu culoarea noua.

 

sper ca sunteti bine toate, n-am citit din urma din lipsa de timp, stiti si voi cum e dupa concediu.

va [pup] pe toate

 

Claudia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor!

Eu sunt bine. Am lucrat tot weekendul. Ieri am avut 4 ore conversatie cu Roxy din motive de ploaie in Romania. Mai exact nu pe mine m-a vrut a vrut o gorila pe care am primit-o de la un coleg de-al meu si pe care m-am maimutarit eu sa o fac sa vorbeasca. Deci 4 ore dificile.[:D]... hm cel putin pentru gatul meu...

Acum la servici si de la capat...

Claudia am vazut pozicile: superbe! Si tu nu esti ca un morcov. Culoarea este foarte frumoasa.

Pisi ce lene este aia daca tu ai gatit pentru toate?

Nico cum e raceala?

Pupici!

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...