Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(30)


Recommended Posts

BUna dimineata!

Multumesc la toate fetele pentru cafelute, muzica ...

Pisi dar unde esti? Ai avut si vreo Sf. Ana?

Sper sa fie bine ca ea deobicei are probleme cand nu intra.

Nico eu ma duc in fiecare zi la sala pentru doua ore de luni pana vineri. In weekend iau pauza ca nu imi place programul de deschidere este exact in miezul zilei si imi stric tot programul. Mie imi place dimineata am terminat si asta este pot sa fac si altceva. De slabit nu am mai slabit dar ce sa fac stiu ca sunt stresata si probabil tiroida mea mai joaca si ea cum ii cant eu adica rau. Nu am resimtit-o foarte, foarte tare decat acum vreo 2 saptamani cand a trebui sa iau doza dubla de Euthyrox ... In fine am zis sa fiu sanatoasa ca acum ce sa fac sa mor ca nu sunt slaba? Nu stiu ce as putea face. Mananc sanatos. Am zile cand poate mananc mai mult dar am si zile cand mananc foarte putin. In 95% din timp am o alimentatie sanatoasa si echilibrata ceea ce nu as vrea sa schimb.

Elena nu am apucat sa vad pozicile dar am sa ma uit. Sigur arata super. Mi-a placut melodia tare mult.

Va pupic si sa aveti o zi super!

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salut! si multumesc de cuvintele frumoase!

Oti pai ba, acuma sunt chiar grasa ca am fost 4 kg mai slaba ca acum anul trecut, si acum nu mai reusesc sa ajung iar acolo! ce facine sunt fetele, si ce au mai crescut! si amandoua seamana cu tine.

Nico , Alex merge la scoala, asa-i? si noi incepem de azi intr-o saptamana si mi-e tare groaza, sper sa fie bine. Andra ce mai face?

Anca eu nu stiu despre asta ce sa-ti spun.

 

na va pup pe toate, trebuie sa plec sa o duc pe sora-mea la gara ca azi pleaca.

 

Claudia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina eu am tiroida autoimuna. Ar trebui sa am mereu euthyrox la indemana dupa cum spunea medicul dar ... toata vara nu l-am luat. Mi-am facut analizele si au iesit bine asa ca medicul a fost de acord sa fac o pauza pana se raceste afara. Acum ar trebui sa repet iar analizele. Asi vrea sa merg a donez sange saptamana viitoare si atunci poate fac si analizele si vad ce fac. Cu slabitul ti-am spus e de la stres, mancare pe apucate. Dar imi lipseste tare miscarea. Azi a trebuit sa merg mult pe teren si la ora 14 eram deja franta.

Claudia eu am mai amanat scoala cu un an. Asi vrea sa fie putin mai mare. Sa ne povestesti cum a fost. Eu saptamana viitoare ar trebui sa ma intalnesc cu viitoarea invatatoare.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am intr-un final sedinta aia importanta care s-a tot amanat. Am lucrat zilele astea peste program si tot nu am sentimentul ca ma facut tot ce se putea[bang].

Si m-am trezit cu abces la maseaua de minte care dadea sa erupa. Nu am dormit toata noaptea de durere si vad ca acum mi s-a desclestat gura, dar tot e dureros sa inghit sau sa vorbesc.In plus ma doare si tampla.

Si imaginati-va, am trei documentatii de prezentat.

 

Elena Isabela, mamica lui Razvan - Gabriel - 01.08.07

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offf, fata draga imi pare rau ca te supara maseaua. Sper sa iasa bine prezentarea. [pup] Banuiesc ca ai trecut pe antibiotic/calmante.

Eu imi trimit iar copiii la tara. Trebuie sa merg la o nunta maine si bona are treaba la tara asa ca ii ia cu ea. Andra s-a atasat tare de bona si i-a propus sa se mute la noi [:D].

Am uitat sa pregatesc o [cafea] [cafea] [cafea].

Pisi pe unde esti mama????

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Te inteleg, Nico.

Si bona cu care a stat Razvan era devotata si sufletista. Razvan se simtea bine cu ea, ea nu facea treaba ca mine sau bunicii si i se dedica total, ii canta, ii spunea poezii, il plimba ...si eu il stiam in perfecta siguranta cu ea.

 

Am luat nurofen, sper sa isi faca efectul pe perioada sedintei. Dupa amaiaza merg la stomoatolog.

 

Elena Isabela, mamica lui Razvan - Gabriel - 01.08.07

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Claudia felicitari pentru noul bobocel si sper sa-i fie usor.

Nico si eu am o bona buna. In primul rand increderea de ai lasa comoara pe mana inseamna totul. Ce servicii mai fac ele dupa aceea mai ramane de vazut.

Elena [pup]sa treaca maseaua si iti tin pumnii sa mearga bine prezentarea.

Pisi unde ai plecat?

Ancuta cum iti mai este mama? Mia bine sper.

Pupici fetelor si sa aveti o zi si un weekend placut!

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, fetelor, am iesit din sala (sedinta continua).

A fost super. Am fost laudata si apreciata. Nu imi venea sa cred.

A incercat un membru al comisiei asa, oleaca, sa zica cate ceva,ca ar fi trebuit sa mai scriu si cutare chestie, dar l-a blocat dna directoare tehnica si atunci s-a mai abtinut...nu de tot, dar i-a taiat avantul cu care incepuse.

Si directoarea la final mi-a zis ca forma de prezentare ca prezentare power point si plansele au fost foarte frumoase.

Bine, am avut si bafta ca inaintea mea a fost o prezentarea unei documentatii cu ppt slabuta, cu scanari de profile transversale facute pe foi milimetrice, etc. Si a mea atunci cu planse, poze si animatii a parut o minunatie.

Aveam de gand sa le zic de metoda PULS de calcul a atenuarilor unei viituri, asa, ca sa le distrag atentia, in caz ca ei m-ar fi criticat, dar nu a mai fost cazul.

E momentul meu de euforie...si ce bine e. Ma trezesc acusi, nu va suparati pe mine.[pup]

 

Elena Isabela, mamica lui Razvan - Gabriel - 01.08.07

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Elena!

Am intrat special sa vad daca ai mai scris ceva. Ramai asa euforica si poate ne imbolnavesti si pe noi un pic ca eu mi-as dori. Multumesc lui Dumnezeu mai am doua masuratori si termin si eu cu partea asta.

Sunt franta dar macar se vede luminita de la capatul tunelului.

Va pupic!

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...