Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(30)


Recommended Posts

Neata!

 

Azi va ofer eu o cana mare de [cafea]cu tot ce va doriti/permiteti pe langa.

 

Mie imi vine sotul asa ca trebuie sa fac cumparaturi dar mai stau putin ca la 10 se deschid.

 

Cristinaid="red">, am frecat youtube cu melodia aceea Better. Nu o stiam si mi-a placut mult.

Elenaid="red">, felicitari si la mai mare. Sa vezi ca acum te vor solicita mai des pentru prezentari [;)].

Ancaid="red">, cum te mai simti?

 

Mami de Ana Mariaid="red">(18.12.2004) si Elisa Andreeaid="red"> (09.12.2008) Povestea nasterii celor doua gogosele sagetele

Pozele noastreid="green"> id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata!

Si eu la micul dejun pe forum chiar daca netul meu de acasa a decedat. Am venit la laborator deci sunt in siguranta ca sunt atat de multe calculatoare....[:D]

Otilia mie imi place la nebunie melodia. Spune atat de mult... Cred ca fiecare dintre noi ar trebui sa spere ca in timp sentimentele dintre noi sa devina mai profunde. IN ziua de azi tendinta este un pic inversa din pacte...

La mine este soare si o zi superba dar din pacate nu prea mult timp de stat pe afara pentru mine.

Va pupic si sa aveti o sambata linistita.

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si o saptamana buna!

Am cam absentat fiindca am niste probleme cu mama ( o sa pove mai tarziu in detaliu) care e suspecta de..... nu vreau sa scriu numele acestei boli. Eu tot nu ma simt stralucit.

Oti, Arefam este progesteron natural. Iau intra vag., 1 pilula, seara la culcare si are 200 mg concentratia. Deci nu e foarte mult, zic eu. Dar am niste greturi si niste ameteli si o somnolenta....groaznice.

Fug la o sedinta, sper sa am timp sa mai scriu mai tarziu.

 

id="Comic Sans MS">id="size2">id="purple">

 

Iepumicid="red"> [iepu]

Noi pozici cu Iepi-Mici

CRISTINA ARE NEVOE URGENT DE AJUTORid="red">

 

All's Well That Ends Well.id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Elena felicitari pt prezentare!

Otilia sotul nu sta cu voi acum?

Eu sunt suparata. Trebuie sa merg la o inmormantare (un baiat de 20 de ani). Tatal e coleg cu mine, un om minunat. De vineri sunt cam data peste cap. Viata ne ofera tare multe surprize si din pacate unele sunt foarte neplacute [q].

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si din Norvegia.

 

Imi pare rau de vestile triste. Cred ca ar trebui sa apreciem mai mult ce avem, sa ne bucuram de fiecare zi.

Nicoid="red">, acum sta pana in ianuarie, deci e bine de tot. Fetele sunt amandoua in extaz, umbla dupa el prin casa, bucurie mare.

 

Mami de Ana Mariaid="red">(18.12.2004) si Elisa Andreeaid="red"> (09.12.2008) Povestea nasterii celor doua gogosele sagetele

Pozele noastreid="green"> id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si NI prezent cu vreme innorata dupa doua zile superbe.

Fetelor imi pare rau de asa vesti triste...

Ancuta eu sper sa fie decat o alarma falsa. Si mama mea a fost suspecta si pana la urma nu a fost nimic. Sa dea Domnuls a fie la fel.[pup] Sper ca dupa doua saptamani-trei de tratament sa se acomodeze organismul cu el si sa il accepte mai usor.

Nico dar ce s-a intamplat cu bietul copil? Doamne fereste... Nu exista cred durere mai mare...

Otilia ce bine ca ti-a venit soata. Acum mai ai si ajutor. Cred ca cele mici sunt precum umbra dupa el. Roxy cred ca nu ar putea sta mai mult de o saptamana fara tati.

Va pupic fetelor!

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

[cafea] [cafea] [cafea]

Anca sper sa fie bine. [flo] [pup]

Cristina a fost un accident. Baiatul cu un motor, viteza mare. In plin centru l-a lovit o masina (vinovat cel cu masina se pare). oricum nu mai conteaza ...

Mi-au venit strumfii acasa. Incerc sa stau mai mult cu ei. Sper sa ne linistim si noi si sa iesim mai mult.

Acum ascult Celine Dion. Imi place mult. Nu pot sa va pun si voua ....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[asia] Nico pentru cafeaua minunata pe care ne-ai servit-o!

 

Eu imi cer miiii de scuze [iartama][iartama][iartama]ca v-am neglijat in ultimul timp, dar saptamana trecuta, pe langa problemele cu site-ul care au fost, eu am cam si venit pe la lucru meteoric, din motive de alergat cu copiii pe la cumparaturi, pe la analize ca sa poata primi avizul de intrare in colectivitate, apoi am inceput gradinita, treaba la lucru urla dupa mine si-uite asa n-am mai apucat sa intru sa va mai povestesc cate ceva si sa va intreb de sanatate! Eu deja am inceput sa-mi intind antenutele si sa trag sfori sa-l inscriu pe Vladi la scoala pentru la anu' si gandul asta ma deprima fantastic.

 

... Sper sa mai pot intra o tura, ca acuma ma grabesc sa termin o situatie cu regim de urgenta!

 

[pup] trupa!

 

P.S. Special pentru Nico: Celine Dion, "Because you love me"!

 

[tube]

[/tube]

id="Times New Roman">id="size3">id="blue">

 

Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)!

 

Povestea unui LICURICIid="red">

 

 

 

"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">

 

Clubul miorlaitorilor

Ziua Pisoiasilor

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pisi tare frumoasa melodia. I-am inebunit pe colegi [:D].

Azi mi-am trimis si eu pustimea pt analize. Cu scoala ce sa mai spun .... invatatoarea vrea musai sa ne intalnim azi altfel ne taie de pe lista. Eu inca oscilez intre doua scoli [bang].

La birou s-au mai linistit apele, lucrarile s-au rarefiat, .... deci eu trag mata de coada. Nasol e ca la sfarsitrul programnului trebuie sa dau raportrul la serviciul economic cu ce am lucrat [bang].

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...