Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ancaid="red"> sunt alaturi de tine. Imi pare rau dar nu-mi gasesc cuvintele. Atat vreau sa spun ca simt un aer de resemnare in mesaj si cred ca nu-i timpul, mai bine sa faca ceva cat mai repede, ca inteleg ca timpul se scurge nemilos.

Te pup si ai grija si de tine.

 

We placut fetelor!

 

Mami de Ana Mariaid="red">(18.12.2004) si Elisa Andreeaid="red"> (09.12.2008) Povestea nasterii celor doua gogosele sagetele

Pozele noastreid="green"> id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetelor!

Ancuta ce mai faci?

Nico spor la treaba!

Elena sarut mana de melodie!

Otilia ce fac fetele? Cum este cu soata acasa?

Pisi unde ai disparut iar?

Eu ca si voi tot intr-o fuga. Am mult de lucru ca vreau sa termin multe inainte de plecarea acasa.

Din pacete nu am decat doua maini si cel mai important un singur cap care este si ala varza...

Pupici fetelor!

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, am revenit.

Ne-am mai pus toti un pic pe picioare, atat fizic cat si psihic. Ieri am fost la Cluj pentru continuarea tratamentului de dinti si am facut o vizita directorului spitalului oncologic din Cluj. El ne-a dat multa incredere, spitalul este dotat extraordinar, renovat complet, personalul medical prietenos si profesionist. Am convins-o pe mama ca este o optiune mult mai buna decat naveta intre Fundeni si Coltea...cu atat mai mult cu cat medicul de la Fundeni cu care vorbisem s-a dat la fund si ne trateaza cu indiferenta. Asadar maine mama pleaca la Cluj unde va fi internata 5 saptamani pt tratament. O sa mergem la ea cat de des se va putea si avem si cunoscuti niste oameni foarte draguti in Cluj care ne vor ajuta cu ce vor putea. Ieri mama trebuia sa faca RMN si a facut un atac de panica si n-a facut investigatia. Cu o seara inainte o sunase o cunostinta si in loc sa o incurajeze i-a zis numai tampenii care au pus-o cu psihicul la pamant. Am reusit insa sa o inveselim si incurajam povestindu-i ce am discutat cu medicul din Cluj si ce am vazut in spitalul acela. E important sa aiba incredere ca e pe maini bune si e mult mai bine sa stea intr-un loc sub permanenta supraveghere medicala si unde face toate tratamentele, nu sa alerge prin tot Bucurestiul.

Of...nu vreau sa va innebunesc cu problemele mele si sa va intristez.

Oti, nu ne-am resemnat si nici pe ea nu o lasam sa se resemneze. Are momente cand spune prostii insa o impingem de la spate sa fie optimsita. Suntem toti dispusi sa mergem pana in panzele albe sa fie bine. Mai teama mi-e de tata fiindca el e varza cu psihicul...il apuca plansul, e disperat ca ramane singur...e prima data cand isi anuleaza delegatiile si refuza sa mearga la conferinte de cand il stiu!!!!! Pt cine il cunoaste....asta inseamna foarte mult.

Va pupic pe toate si va multumesc pt rabdarea de a citi chestiile astea triste... sunt convinsa ca voi veni si cu vesti bune, chiar daca perioada care urmeaza va fi foarte grea.

Sa aveti un weekend superb!id="Comic Sans MS">id="size2">id="purple">

 

Iepumicid="red"> [iepu]

Noi pozici cu Iepi-Mici

CRISTINA ARE NEVOE URGENT DE AJUTORid="red">

 

All's Well That Ends Well.id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]Morning trupa, oriunde te-ai afla!

 

Repede-repede, poftiti la festin! Avem [cafea][cafea][cafea], ceai, capucino, fresh, ciocolata calda, laptic si-un mic dejun copios [papica][papica][papica] sa incepem saptamana cu bine si sa ne mearga toate din plin!

 

Ancutaid="red">, eu ma bucur ca-ti poti spune ofurile si necazurile aici, caci este foarte bine pentru psihicul tau! Nu-ti face griji, caci nu ne deranjezi! Dimpotriva, suntem aici cu sufletele deschise gata sa te ajutam oricum putem: cu un sfat, cu o vorba buna, cu o incurajare ... asa cum ne pricepem! Sper din tot sufletul ca cei de la Cluj sa-i readuca mamei tale zambetul pe buze si sanatatea in trup! Te [pup] dulce si tin pumnii stransi sa iasa totul bine, asa cum va doriti!

 

Elenaid="red">, felicitari pentru expunere si ... tine-o tot asa!

 

... Din urma n-am prea mai citit, dar daca mai gasesc ceva bun de comentat, sper sa revin![:-@]

 

Va [pup] dulce pe toate si va rog sa ma iertati ca-s asa telegrafica, dar sunt in criza de timp!

 

P.S. Sa nu uit, melodia de azi este Scatman's world de la Scatman John si am ales-o pentru ca este vesela iar pustii mei sunt innebuniti dupa ea!

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=iD48dQOwRoA[/tube]id="Times New Roman">id="size3">id="blue">

 

Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)!

 

Povestea unui LICURICIid="red">

 

 

 

"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">

 

Clubul miorlaitorilor

Ziua Pisoiasilor

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata asa mai pe la pranz [:D]

Anca la Cluj sunt medici buni. Matusa mea s-a operat/tratat acolo si e ok. Spitalul stiu ca era destul de curat, iar preotul de la capela stie cum sa ridice moralul.

Pisi frumoasa melodia. O caut si eu imediat in calculator. Eu acum ascult Richard Clayderman (cam linistitor pt cat sunt de obosita).

Elena eu am facut putin scandal si am primit acces la net dar colegele mele de birou nu au [bang].

Cristina spor la treaba [pup].

Eu am ajuns sa merg la gratar cu laptopul dupa mine [:I].

Acum avem control la firma noastra. Stau ca pe ace.

La teren am terasat, am adus si piatra pt drum.... incet, incet ne apucam de treaba.

 

 

nma1 si nma

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Ancuta ma bucur ca esti mai bine. Reactia tatalui tau este una normala. Eu am trecut prin asta si stiu cum este. Iti trebuiesc luni sa te obisnuesti cu ideea ca cel drag tie sufere. Fiti alaturi si de el si pe de o parte este bine pentru mama ta ca sunt impreuna decat dumnealui sa se afunde in munca iar dansa sa sufere singura. la bine si la greu asta este secretul. Ma rog pentru voi sa fie totul bine.

Pisi sarut mana de tratatie! Tu ca deobicei o draguta.

Nico pai nu ai ce face daca ai mult de lucru. Si eu lucrez in continuu. Bafta la control sa iasa bine.

Elena nu stiu ce m-as face fara internet. Eu il am stricat pe cel de acasa si stau la 5 minute de laborator deci pot veni oricand si tot mi se pare teribil.

Eu nu va spun decat atat: 4 zile pana plec acasa si de facut nu fac decat munca.

La mine este si o vreme de cacao ... Sper sa vin in Ro la soare.

PUpici si sa aveti o zi buna!

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...