Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Elena, ce ai patit? Sper ca sunteti bine.

Fetelor, multumesc din suflet pentru sprijin, conteaza foarte mult pentru mine. Am reusit sa ma mai repun cat de cat pe picioare cu psihicul dar pana acum sunt singura. Eu insa nu am de ales...daca ma las si eu prada depresiei chiar ca nu mai iesim din asta...cineva trebuie sa ia taurul de coarne si sa schimbe foaia. MAmei nu ii face bine sa ne vada si sa ne auda tristi asa ca eu incerc sa vb cu ea despre alte lucruri si chiar daca vorbim despre boala sa ii insuflu optimism. Mi-e greu insa sa o stiu acolo...tata maine revine, am aflat ca ieri au facut amandoi tensiune mare in drum spre Cluj si s-au oprit pe marginea drumului sa ia medicamente....id="Comic Sans MS">id="size2">id="purple">

 

Iepumicid="red"> [iepu]

Noi pozici cu Iepi-Mici

CRISTINA ARE NEVOE URGENT DE AJUTORid="red">

 

All's Well That Ends Well.id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Poftiti la o [cafea] si o placinta cu mere. A iesit foarte buna [:)], i-a placut si Elisei si sigur mai fac pentru ca am mere in gradina.

 

Ancaid="red">, in acest moment tot la Cluj este si mama unei foarte bune prietene de aici. Si ea a suferit in prima zi un atac, dar nu de panica ci atac de cord. Norocul ei ca era in spital in acel moment, au tinut-o sub observatie si au decalat procedurile.

Si eu ma gandeam ca tu iti faceai mari griji pentru tatal tauca este obosit, surmenat si uite cum se schimba totul. El acum trebuie sa-i fie alaturi mamei tale si bine ar fi sa si aibe timp liber.

In rest tu ce mai faci. Mergi la monitorizari?

Ce bine ca tu ti-ai mai revenit ca sigur ii ajuti pe amandoi.

Elenaid="red">, of, sper ca nu tot legat de sanatate.

 

Mami de Ana Mariaid="red">(18.12.2004) si Elisa Andreeaid="red"> (09.12.2008) Povestea nasterii celor doua gogosele sagetele

Pozele noastreid="green"> id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Elena sper ca voi sunteti bine.

Ancuta fruntea sus si inainte. Amandoi parintii tai au nevoie de timp si timpul asta sa il petreaca impreuna. Nu stiu care este cea mai buna solutie dar pot sa spun ca orice i-ar face in spital medicii mama ta are nevoie in primul rand de familia ei. Asta este foarte important. Familia de multe ori este cel mai bun medicament.

Otilia si eu vreau placinta cu mere. Mmmmm ce buna trebuie sa fie.

Eu tot ca o capiata de treaba dar vineri plec acasa. Imi cer scuze ca eu sunt ca ala cu un ochi plang pentru problemele de pe aici si cu unul rad cu o gura pana la urechi ca ma duc acasa... Nu pot sa opresc sentimentul asta de bine care ma invadeaza...

Va pupic si poate un pic din jumatatea mea de buna dispozitie va va ajuta si pe voi.

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am avut "ambasadele inchise" cu sotul tot week-+endul, de fapt le avem inca.

La serviciu am avut parte de tot felul de impunsaturi si rautat. In plus, am fost anuntati ca de la 1 octombrie va fi transferata la noi in birou o vipera.

Avem deja 12 zile de intarziere a salariului...

 

Am iesit ieri cu Razvan in oras, am fost la o prietena care are doi copilasi. Ne-am simtit foarte bine, asa ca m-amm linistit un pic.

Acum de exemplu am asa un sentiment de nepasare, de nesimtire...as vrea sa ma opresc un pic din zbucium, sa las lucrurile sa-si urmeze cursul firesc, sa nu ma mai agit impotriva curentului, ci sa ma las dusa de firul apei (ca Peste ce sunt).

 

Anca, incearca sa fii puternica, trebuie sa fii alaturi de ea pe perioada chimioterapiei sau a operatiei, daca va fi cazul.

 

Elena Isabela, mamica lui Razvan - Gabriel - 01.08.07

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elena, draga mea...

 

Citat:
Acum de exemplu am asa un sentiment de nepasare, de nesimtire...as vrea sa ma opresc un pic din zbucium, sa las lucrurile sa-si urmeze cursul firesc, sa nu ma mai agit impotriva curentului, ci sa ma las dusa de firul apei (ca Peste ce sunt).
align="right" id="quote2">

 

exact asa simt si eu uneori (si eu tot Peste). Si nu stiu cum se face ca de ce am mai multe belele pe cap, de-aia mai vine cate unul si imi mai pune si el in carca...de ajung in uneori sa simt ca toata greutatea lumii e pe umerii mei, ca si cum as fi Atlas.

Dar noi suntem puternice si trecem prin toate cu capul sus.

Exact ca si tine, de parca nu eram destul de suparata, ma mai si injunghie si unii pe la spate la servici, altii ma mai supara cu niset prostii.

Fetelor, o zi frumoasa va doresc. E vreme de plimbat in parc.id="Comic Sans MS">id="size2">id="purple">

 

Iepumicid="red"> [iepu]

Noi pozici cu Iepi-Mici

CRISTINA ARE NEVOE URGENT DE AJUTORid="red">

 

All's Well That Ends Well.id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]Morning trupa, oriunde te-ai afla!

 

Azi servesc micul dejun la repezeala, meniul este neschimbat, deci poftiti la [cafea][cafea][cafea] si toate celalalte bunatati!

 

Melodia zilei: "She's tehe one" cu Robbie Williams (mie-mi place foarte mult)

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=TeNgwMI8Xa8[/tube]

 

Sunt alaturi de voi Ancaid="red"> si Elenaid="red"> si va inteleg perfect starea, caci cam in aceleasi ape ma scald si eu ... Imi trebuie multa ambitie sa raman calma, pe linia de plutire!

 

Va [pup] si-o zi frumoasa va doresc!id="Times New Roman">id="size3">id="blue">

 

Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)!

 

Povestea unui LICURICIid="red">

 

 

 

"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">

 

Clubul miorlaitorilor

Ziua Pisoiasilor

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...