Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INSEMINARE 70


Recommended Posts

nu cred ca fie ceva candida, inainte de inseminare am facut pap si totul era ok, adevarul e ca eu sunt si foarte sensibila ma irit si de la ecografiile vaginale de la prezervativul ala de pune pe eco.....

 

oricum e nasol rau nu stiu ce sa fac sa le iau oral ca scrie pe prospect sa se poate si asa sa iau duphaston habar nu am :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ramyy poti sa le iei si oral, doar ca stiu ca oral dau ceva stari de greata si ameteli... vezi si tu cum iti e mai bine [pup][pup]

sau poti sa iei in loc duphaston, eventual suna dr si intreaba daca poti sa iei in loc de utro si sa iti spuna cum sa iei... cred ca asa e cel mai bine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

azi e prima zi de menstruatie si astept mail de la domul doctor cand incep tratamentul, m-am imbarcat cu optimism si curaj pt o noua inseminare adica a -4a sper sa fie ultima.

 

nera bine ai venit.Tu la ce medic mergi in Timisoara?

 

Ramyy si eu am luat utrogestan dar eu nu am avut usturimi dar in schimb imi era rau.

 

va pup

 

 

[pup][pup][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pt raspunsuri fetelor, o sa le iau si eu oral, prefer sa imi fie rau decat sa am continuu starea aia de nervi si de disconfort , prefer macar sa pot dormi noaptea.

 

danutza imi pare tare rau eu inca mai speram pt tine.

 

sincer nici eu nu am mari sperante a inceput sa ma doara burtica ca si inainte ce ciclu, sani nu ma dor deloc ..nu prea mai sper la minuni dar vedem sunt abia sut a 7 zi de la inseminare.

cu putin noroc a 4-a inseminare poate e cu 2 liniute :)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mika [pup] si eu ma bucur[:D] asa mai stam la taclale [:D]

 

danutza [pup] am vazut ca si tu esti din timisoara si am vazut ca mergi la cezara, si eu prima inseminare am facut-o cu ea (nu a reusit) si m-a suparat foarte rau ca o tine una si buna cu FIV... dar eu nu am incercat decat o singura inseminare... si inva avem gigei, chiar daca sunt putini merita sa mai incerc 2-3 inseminari... ca nu am eu de unde sa ii dau 2500 de euro pentru FIV si nici macar nu stiu daca reuseste... pe 1 noiembrie merg la dorneanu, unde face si cezara inseminarile... doctorul meu (care din pacate nu face si inseminari) i-a spus la dorneanu sa se ocupe si de mine... sper sa fie bine [ruga]

tu cate inseminari ai facut? tot la cezara mergi? iti doresc sa ramai gravidutza cat mai curand [pup][pup]

 

ramyy [pup][pup] ma rog pentru tine sa fie ||id="red"> [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...