Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INSEMINARE 70


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata fetelor,

 

sunt ocupata crede-ma ca nuncesc cate 10-12 ore stau la birou dar numai la bebe mi-e capul :)

cred ca e vina sotului ca asa optimist cum e acum nu a fost niciodata el e sigur ca de data asta e bebe si vrand nevrand ma influenteaza desi eu incerc sa nu imi fac mari sperante.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ramyy
neata fetelor,sunt ocupata crede-ma ca nuncesc cate 10-12 ore stau la birou dar numai la bebe mi-e capul :)cred ca e vina sotului ca asa optimist cum e acum nu a fost niciodata el e sigur ca de data asta e bebe si vrand nevrand ma influenteaza desi eu incerc sa nu imi fac mari sperante.
align="right" id="quote2">sa dea Doamne-Doamne sa fie asa cum simte sotul tau[pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ramy mereu mi-au placut femeile ce-si pot stapani emotiile...eu faceam beta si cred ca in plus faceam pipilica pe cateva teste barza[:D]. Succes luni!

mikado, nerama pe reteta am avut trecut doar Maca, nu scria si de la ce firma. Si sotul meu a avut de luat Maca. Noi o cumparam de la Dona, are un capac mov si costa in jur de 80 lei.

branca ursului este un vaso-dilatator care poate dauna mult sotilor vostrii, asa ca ar fi bine sa cititi pe net despre acest "tratament minune". Sotul meu a avut prescris 2 spermotrend/zi, 2 maca/zi, 1 selezic ace/zi. De la 14% a ajuns la 31% motilitate. Eu luam 2 maca/zi in timpul meselor.

alla tu esti?[:D][pup]

 

MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTAid="teal">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...