Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INSEMINARE 70


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara, fetele.

Sensibila,Crisstal si alte fete care mai mergeti la dr. Moisa, spuneti-mi, va rog, daca ea face HSG, sau alt medic(radiolog).Miercuri la 7.45 mi-a zis sa vin sa o caut la FIV, probabil ca imi va face internare pt. o zi...cred ca trebuie sa am la mine pijamale si restul...

Cam cat ma va costa ?(o sa am trimitere si adev. de salariat)-nu stiu daca platesc si substanta de contrast...

Daca stiti mai multe, va rog sa ma lamuriti si pe mine.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,Carmen id="red">!!!![pup]

 

HSG,face Dr Moisa impreuna cu un asistent radiolog.Nu iti face internare pentru o zi,deci nu iti trebuiesc pijamale [:)],eu una nu am avut nevoie.Procedura nu te costa nimic daca ai adeverinta si trimitere,doar daca te gandesti sa ii dai ei ceva si asistentului .

Pupici si succes [pup]

 

Ramyid="red">, ne tii intr-un mare suspans aici!!!!!Hai cu rezultatul pozitiv [pup]

 

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

 

Vreau si eu sa traiesc acea clipa minunata...sa fiu mamica [gravired]

CRISSTAL

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

carmen_ch_12id="red"> - internarea pt o zi se face fictiv ca sa aiba acoperire pt interventie. Nu ai nevoie de pijamale si costa nimic, dar trebuie sa ii dai ei ceva si cativa zeci de lei 20-30 la asistenta de acolo.

Iti trebuie adeverinta de la servici ca esti angajata, cel putin mie asta mi-a trebuit.

 

Stiu ca i-am dat vreo 150 lei lu Moisa si 30 de lei la asistenta de acolo.id="blue">id="Georgia">

 

[portb] de Steluta Norocoasa [copil] [fetita] Gia Darria id="orange"> nascuta pe 10.03.2010id="blue">

IAD nr 3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisaid="orange"> (prima IAD nereusita, a 2-a IAD avort menstrual)id="purple">

Atat sunt de mare !

Spuneti NU abuzului sexual fata de minori!

id="red"> id="Georgia">

"Copii trebuie crescuti pentru ei, nu pentru parinti." N. Iorgaid="purple">

"Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucuri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste"id="teal">id="Georgia">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca am fost f bine tratata si pentru ca daca ma duceam la o clinica privata plateam mai mult.

 

Si cand am ajuns de la Dacia medical la Giulesti la Moisa ii dadeam bani la fiecare eco pentru ca daca continuam la Dacia plateam de fiecare data 80 lei.

Si am fost mai bine tratata si sfatuita ca la Dacia, deci de ce sa nu dau banii ?

 

La Dacia am platit 4 monitorizari adica 320 lei daca retin bine ca pretul era 80 de lei si dupa 4 monitorizari mi-a zis Bechir sa vin luna viitoare ca luna asta foliculul e prea batrans i nu se v-a mai creste si nu voi ovula. Si totusi am ovulat si am facut si IA in aceeasi luna. Am mai zis nu s-a prins dar innebuneam daca nu faceam.

Era dreptul meu sa incerc.

 

 

Asa am ales eu si nu imi pare deloc rau !

 

Consider ca am fost amandoua multumite !id="blue">id="Georgia">

 

[portb] de Steluta Norocoasa [copil] [fetita] Gia Darria id="orange"> nascuta pe 10.03.2010id="blue">

IAD nr 3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisaid="orange"> (prima IAD nereusita, a 2-a IAD avort menstrual)id="purple">

Atat sunt de mare !

Spuneti NU abuzului sexual fata de minori!

id="red"> id="Georgia">

"Copii trebuie crescuti pentru ei, nu pentru parinti." N. Iorgaid="purple">

"Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucuri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste"id="teal">id="Georgia">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...