Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INSEMINARE 70


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bine ai venit Mikado [pup][flo] Oanamares ,eu fac IA la inceputul lunii noiembrie...sincera sa fiu am inceput sa ma gandesc si eu la FIV [bang],nu stiu ce sa fac, sunt intr-o mare dilema [q] mai ales ca la anul in mai o sa botez un finut mic si problema este ca nu stiu daca voi avea atat de multe resurse [bang].Dar poate Doamne Doamne imi rezerva o surpriza si ma scoate din impas [ruga][ruga] Pupi [pup] Vreau si eu sa traiesc acea clipa minunata...sa fiu mamica [gravi] CRISSTAL
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mikado,Iti multumesc si iti doresc si tie si tuturor fetelor mult sicces. E greu,dar speranta moare ultima. Cristaal, prioritatea ta e bebe,bu te gandi ca vei boteza si nu iti vor ajunge banii pt amandoua.Daca vei reusi sa ramai insarcinata cu siguranta ca parintii bebeului vor intelege ori ca nu poti sa le botezi copilul,ori ca vei contribui mai putin la cheltuielile d de botez.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui oana_26
fetelor am fost sambata la consultatie la dr Anca Moisa si mi-a placut de ea.Discutia a fost foarte lejera dar am de facut cam multe analize.Voi,cele care mergeti la Dr Moisa,ati primit tot asa de multe analize de facut?
Da Oana,eu am facut analizele la medlife si matei basarab[pup] "DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...