Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INSEMINARE 70


Recommended Posts

Alla, intr-adevar nu e dereglare un ciclu de 29-30zile. Eu ma refer strict la mine.Cu o sapt inainte de a imi veni aveam sanii cat pepenii,dureri mari de burta,scurgeri maronii,balonari,ma umflam si aveam mereu 2 kg in plus.Acum nu am NICI unul din toate aceste simptome.Sunt ca la o sapt dupa ciclu.In plus nu am nici starea e nervozitate pe care o aveam inainte de a imi veni. In schim am vaginul f uscat ,cu usoare mancarimi si rare momente cand ustura f putin. Sunt foarte ingrijorata! In perioada asta am mai mers si la un salon de rmodelare corporala si am facut tratament cu un aparat cu ultrasunete.Acum am gandesc la toate prostiile,sa nu ma fi dereglat si uiltrasunetele alea... Cu toate ca e un aparat cu care au slabi multe femei,fara efct secundare si e si omologat, nu e vreo fantoma.Dar ma gamdesc la toate prostiile acum.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

oana, faptul ca ti s-a diminuat PMS-ul nu e deloc rau, e chiar de dorit. poate de la stimulare organismul tau si-a intrat "in mana" si s-a recalibrat, si ai parte de o faza luateala mai normala (fara mari dureri de sani, balonari si nervozitate) de disconfortul la nivel vaginal nu stiu ce sa-ti zic... recolteaza pentru o lama _________________________________________ mutatie homozigota a MTHFR A1298C, PAI-1 4G/5G heterozigot, sarcina pierduta in s7/ 8 in aprilie 2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offf,fetelor... si urina e foarte tulbure,galben-aramie. Lama mi-am facut acum 2 saptamani si mi-a iesit totlul in regula.Poate m-am imbolnavit intre timp.[q][q][q] Si asa sunt pe punctul de a avea o depresie din alte cauze,iar acum chiar ma simt oribil.[q][q][q][q] Toate relele au facut coada la mine la usa...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele,am fost la dr. Datorita stimularii pe care am facut-o s-a modificat PH-ul vaginal,de aici si usturimile si toate cele pe care le aveam.Mi-a dat ovule aciclovil parca si spalaturi cu tantum rosa. Am facut si un eco intravaginal si,slava Domnului nu am chisturi pe ovare. Acum nu stiu de ce nu mi-a venit ciclul si nici nu da semne ca ar intentiona.Dr mi-a zis sa mai stau cateva zile si,daca nu vine sa imi dea pastilutze. Endometrul arata bine,nu e foarte gros. Toate bine,doar ciclul nu vine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum iau utrogestan ovule am cerut eu sa imi dea orice altceva in afara de dufaston ca mi-a fost tare rau de la el data trecuta...oricum suntem ca teleghidati si eu si sotul meu numai acolo ne e mintea oare din sange daca imi fac analize din a catea zi se vede ? :) nici nu mai stiu cum se chema analiza aia si data trecuta am facut-o 2 luni din 3 in 3 zile de imi aratau bratele ca la drogati:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...