Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC...! (125 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

CU-CU! [hopsieu] CRISTINA mersi de cafea [pofta] Mai sa stii ca nu mai aveam mult azi-noapte.Pe la 1 m-am pus in pat,dar a inceput sa se zvarcoleasca Tudor in ultimul hal - a culminat cand mi-a tras una in stomac de-am sarit in sus efectiv [bang] Plus niscaiva contractii.M-am tot intors,ba pe stanga,ba pe dreapta,pana m-am enervat si am venit la PC,zic sa imi si cronometrez contractiile ca m-au cam si durut un pic cateva.Era 2 fix.Si pana la ora 3 am avut contractii fix din 10 in 10 minute - asa ca deja ma intrebam daca si-au facut majoretele tale efectul [:D] Dar erau tot nedureroase,adica f.f. usor le simteam,dar culmea ca am simtit un pic si pe la sale - la Diana nu m-a durut absolut deloc spatele.Pana la urma am zis ca ma duc iar in pat,in speranta ca s-a culcat flacaul si pot dormi si io.Si am adormit tun [nani] pana m-a trezit Diana dimineata ... Deci? Poate maine ca-i 13 [8D]
MONI [gravi] [baietel] s39+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Cainii latra,caravana trece."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...m-am bagat "ca musca in lapte" cum se spune...[:D], dar nu v-am intrebat daca ne primiti si pe noi in gasca voastra... aradeni suntem si noi, dar acuma suntem in China.... va citesc de ceva vreme...si parca ma simt mai "aproape" de casa cu voi...[:D] Mamica fericita de bebe RADU-DEIAN (07.06.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pricepui.Fain,poate ne mai povestesti de pe-acolo ,mai invioram subiectul si asa e cam adormit [nani] Cum te descurci acolo cu un bebe asa mic? Acolo ai si nascut? Poze nu ne pui?
MONI [gravi] [baietel] s39+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Cainii latra,caravana trece."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...