Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC...! (125 )


Recommended Posts

Moni, nastere usoara si bebe sanatos, cuminte si mancacios [pup] asta in cazul in care nu ai nascut deja...[:D] refacere rapida in cazul in care ai nascut [:D] oricum merg niste majorete si de incurajare si de felicitare, nu...? [:D][:D]
[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] Monica [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] Tudor [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]
Mamica fericita de bebe RADU-DEIAN (07.06.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Saluti. Fetele, bagati cu agitatele, ca Tudorel este tare lenes. Am vorbit cu Moni, dilatatie 8, s-au oprit contractiile, i-au facut inducere (usoara) si acum asteapta. O sa mai revin cu vesti cand am. [pup] Gabriela[mamica]fericita de[zana][URL="http://www.webshots.com/user/gbociort"] MARIA [/URL] (07.08.2007) ce nu te omoara, te face mai puternic......si mai bun
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] Haide Moni, Haide Tudor!!! [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] am editat c-am latit pagina Daria- 29.01.1999[zana];Alex - 07.02.2003[bonjovi];Matia - 31.10.2006[copil];Victor -28.03.2008[bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...asa deci....scoatem majoretele!!!! Moni suntem alaturi de tine [pup]
[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] MONI [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] TUDOR [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]
Gabi [pup] multumim de veste Mamica fericita de bebe RADU-DEIAN (07.06.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...