Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

La multi ani si de la mine, [flo]Ramona[flo]! Mei, voi de unde stiti zilele de nastere? Ia hai sa facem un tabel pe prima pagina, pt fiecare luna a anului, ca si fetele pe care nu le cuoastem prea bine merita un La multi Ani de ziua lor![flo] Cristina, mami de [url="http://www.totsites.com/tot/sophiantonia"]Sophia Antonia [/url] - 1 martie 2007 [url="http://picasaweb.google.com/cristina.sophia07"]Poze[/url] "The past is history, the future’s mystery, the present is a gift – that’s why it’s called the present"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 272
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[s]LA multi ani Ramona!!!![s] Sinzi , Radu si David [detectiv] psihologul [cool] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8030428cd903dfdc201bf8&source=category&category_id=all"]David[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/11552209@N04/"][foto][/url]
[red][url="http://desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57837&whichpage=5"]D-ale lui David [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani,Ramona! da voi de unde stiti? Sinzi,da al meu are asa coformatie de judokan[:D],l-am inscris pt la toamna la kickboxing. Si eu m-am agitat la inceput cind a aparut burta dar m-am calmat.Nu poti sa-i pui la virsta asta la abdomene si cure de slabire ,e suficient sa se mentina.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, din ciclul "Clown-ul comunitatii reloaded" - m-am intors sa va spun Hello [flo] si sa va povestsc ce am mai facut in ultima perioada. Primul lucru - iar m-am pipilit pe telefonul mobil, ala nou care il inlocuise pe pipilitul cel vechi. De data asta m-am pipilit pe el acasa, adica in toaleta de acasa, dar procesul a fost identic ca atunci la serviciu (stiu ca nu va mai aduceti aminte dar va spun pe scurt ca pe primul l-am scapat in buda de la serviciul barbatului). Deci aceeasi pantaloni, acelasi buzunat la spate, acelasi pipi eu, dau pantalonii jos si baldabac - telefonul pe fundul vasului. L-am pescuit cu viteza luminii si l-am pus la bronzat / uscat la soare, apoi l-am incercat putin si nu mi s-a parut ca merge si de nervi am luat telefonul barbatului, am schimbat SIM-ul si gata. Acum barbatul inca nu a observat ca de la o vreme vad ca vorbeste pe Blackberry dar ma tot rasucesc cum sa renuntam la planul asta de familie pe care il avem daca tot nu mai avem 2 telefoane in familie. Una peste alta, e super, super misto telefonul barbatului - imi place mult si va jur ca am capatat un noi instinct - cum ma trece pipi, scot telefonul din buzunare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al doilea lucru de mentionat este ca ne-am cumparat un aspirator nou. Asta pentru ca cel vechi de 8 ani, din cand in cand, destul de des, ii sare cureaua de transmisie si eu si mizeria din casa trebuie sa stam la "mood"-ul barbatului sa il repare. Si nu vreau sa va povestesc ce moody este barbatul meu cateodata, aproape intotdeauna [:D]. Deci sambata aspiratorului ii sare cureaua, mie mustarul, sun barbatul care era la inot cu copiii si ii spun cu vocea mea cristalino-isterica ca daca ori imi repara aspiratorul imediat ori imi cumpara altul, altfel ma sinucid (eh ! nu are el nororcul asta [:)]). Si evident ca alege varianta cea mai usoara, adica sa luam altul ... duminica plecam toti 4 in expeditie, batem 4 magazine, ne umplem capul de aspiratoare, metode de suctiune, pungi cu HEPA si fara HEPA, filtre, metode de separare a prafului .... puah, ce sa va spun, este o intreaga stiinta cu aspiratul asta. Deci spre seara, epuizati de informatie si desigur mult, mult mai bulversati decat am plecat, ajungem la Sears - aspiram magazinul vreo 2 ore cu cateva multe modele si intr-un final ma decid scurt la unul verde - era usor, era fara punga, era verde [flo], era cu nu stiu ce sistem de separare a prafului, si NU era ieftin - $280. Nu va exagerez, l-am cumparat la drum de seara, adica dupa noi s-a inchis magazinul ... ajungem acasa, il scoatem din cutie si cand sa-l probam, fetelor .... II CADE O ROATA [bang]. Adica una din cele 2 roti cu care se plimba aspiratorul pe covor - specific asta ca i-am spus lui Ruxi, care mi-a declarat ca sunt prea pretentioasa si ca ma uit la amanunte, ce mare lucru, sa aspir fara o roata [:D] ... Helllooo, Ruxiiii, mai bine da-mi sa plang pe umarul femeii care iti face curat, ca numai ea ma poate intelege ...tie trebuie sa iti fac un desen despre cum arata un aspirator in zilele noastre [:D] Deci fetelor - totul functioneaza de minune dar ii cad rotile [bang]. Ce credeti ca urmeaza ? Cearta cu barbatul ... el ca eu sunt de vina ca mi-am ales ce am vrut si ca iau cele mai proaste decizii - eu ca el e de vina ca daca mi-ar fi reparat aspiratorul cel vechi nu mai aveam nevoie de "bashina" asta noua, scumpa si schioapa. Acum alta belea - trebuie dus inapoi ... cand, cum, cine ? Iar eu sunt in aceeasi pozitie de sambata - casa neaspirata, aspiratorul cel vechi stricat, aspiratorul cel nou e in garaj ca nu am putut sa-imai vad culoarea in casa. Intre timp s-a uitat barbatul pe la review-uri pe net si cica toata lumea se plange ca este un model foarte bun ca tehnologie dar foarte prost realizat - ca ii cad rotile [:D], ca se rupe manerul, ca plasticul este prost si nu tine, intr-un cuvant, ca nu isi merita pretul. Multumim, acum stim si noi. Si acum vine intrebarea - fetele care aspira (Ruxi, tu stai jos si cauta alt subiect de discutie [:D]) ce aspiratoare folositi fetelor ? Care mai este moda in materie si ce modele se mai poarta ? [:D] P.S. Ah ! Sa nu uit ...Ramona, Multi ani ! ! ! [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...