Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Carmen curaj si eu ma gandesc la tine[pup] Ramona La Multi Ani! Sa fii fericita si iubita si sa-ti implinesti visele si sa visezi la multe altele cu cei dragi. [flo][flo][bum][loveyou] Noi azi am sters-o in Canada va pupam [:D] si mergem sa ne racorim.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 272
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sotul si-a luat ieri liber de la serviciu, a dus "schiopul" inapoi, a mai vizitat un Best Buy si l-am gasit aseara acasa citind review-uri despre aspiratoare pe net. Aceleasi review-uri pe care le-am citit si eu ieri toata ziua de la serviciu ... deci nu a luat nimic si tot confuzati suntem. Frate, parca ne cumparam cine stie ce ... Una peste alta inclin spre aspiratorul pe care il are LucasMom - Hoover-ul ala WindTunnel Electronic dar ce ma nelinisteste este ca asta fara pungi are review-uri mai bune decat ala cu pungi ...si eu as vrea cu pungi ca nu suport sa curat cuva aia de praf ... Bai, daca pentru un aspirator ne zbatem atat, ce-o fi in toamna cand trebuie sa cumparam gratar ... Ia sa arunc o undita, cu gratarele cum stati fetelor ? Care mai sunt tendintele si moda la gratare ? [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, multumesc pentru urari. Ciuf, I share! Haide numai la tort! M-am recunoscut suta la suta in povestea ta, asa sint cu tehnica. Dar nu-l mustrului pe sot ca intentia a fost buna. E drept ca te-ai scos si cu fotolii pe chestia asta...[:D] Carmen, m-am gindit la tine. Stiu ca-i inutil sa-ti spun sa stai linistita, dar nu dureaza mult pina vine rezultatul - care sigur va fi bun.[pup] Anamaria si AB, vacanta placuta! Buflea - Weber. De care model vrei tu. Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, nu stiu de care vreti voi, cu gaz sau cu carbuni, mare sau mic? Noi avem Weber Smokey Joe din ala mare rotund si folosim carbuni si Mesquite pt facut BBQs. Suntem multumiti de el. Asa arata http://www.amazon.com/Weber-741001-2-Inch-One-Touch-Silver/dp/B00004RALU/ref=sr_1_22?ie=UTF8&s=garden&qid=1250002260&sr=1-22 Adriana si Aidan - 4 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url] "May the fleas of a thousand camels infest the crotch of the person who screws up your day and may their arms be too short to scratch...AMEN"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am cel mai simplu si ieftin gratar care l-am gasit la Home Depot...cu carbuni. Inainte mi-era mai greu dar de cind am descoperit chimney starter este incredibil de usor. Stiu ca nu-i neaparat sanatos...dar imi place gustul carnii fripte la carbuni vs gaz. Oricum nu mincam in fiecare zi sau in fiecare weekend. Mi-am dobindit titlul de "food nazi" de la Nick asa ca incerc sa o iau mai usor. Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu la aspirator cind isi da asta de-l am obstescu sfirsit [:D] de asta visez sa-mi iau http://webapps.easy2.com/cm2/flash/generic_index.asp?page_id=35885122&buyhide=1&referurl=http%3A%2F%2Fwww%2Elowes%2Ecom%2Flowes%2Flkn%3Faction%3DproductDetail%26productId%3D302662%2D73823%2DEL8505A%26lpage%3Dnone Si la grill si eu zic ca Ramona, Weber orice model. Sunt mai scumpisoare dar am auzit doar de bine despre ele. Eu sunt total nemultumita de ce avem acum dar acum nu pot sa fit in buget un grill asa ca mai asteptam. Desi Weber nu sunt aproape niciodata on sale [alcool] There's no elevator to success ... you have to take the stairs!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Carmenbr Totul a durat 40 minute, 30 minute prima scanare, apoi mi-au facut intravenous solutie de contrast (bleah, a aparut un gust metallic si pana si nirosul mi-a fost afectat, simteam un miros tare strange). Dupa ce mi-au facut solutie de contrast, m-au mai bagat iar la o tura de raze pentru inca 10 minute.
Carmen, am trecut si eu prin experienta asta cu MRI, si pe langa gustulul ala metalic m-au luat si niste bufeuri de caldura nebune, pe masura ce cerneala de contrast mi se plimba prin vene[bang]. Pe mine m-au bagat rapid, la o zi dupa ce am nascut, caci pe langa fractura de coccis (noada fundului)[q] suferita in timpul travaliului, nu imi mai simteam piciorul drept, si au vrut sa rule-out ca mi-au facut spinal damage de la epidurala. Nu mi-au spus nimic in timpul sau dupa procedura, si de pe fetele lor serioase ziceam ca-i chiar grava problema, dar de fapt ei sunt doar tehnicieni si nu au voie sa emita diagnostice si observatii medicale in fata pacientului. Pana la urma a fost bine, dar a durat zile pana a vorbit cineva cu mine sa ma lamureasca. O sa vezi ca o sa fie bine, dar stiu ca asteptarea in incertitudine e grea. E bine totusi ca ai facut scanarea, ca nu te mai gandesti la lucruri grave. E doar un pas in investigarea medicala de care ai nevoie. Multa sanatate![pup] Am si eu o intrebare legata de electrocasnice ([:D] nu am mai folosit cuvantul asta de mult): aveti/folositi chest freezer? E asa o inghesuiala in congelatorul frigiderului si am decis ca trebuie sa ne luam freezer, nu mare, poate 5-7 cu.f, sa mai decongestionez si sa cumpar fara frica bulk stuff. Ce marca recomandati? Am vazut Frigidaire si GE, si reviews par bune, dar nu stiu daca sunt totusi de Doamne-ajuta... Cristina, mami de [url="http://www.totsites.com/tot/sophiantonia"]Sophia Antonia [/url] - 1 martie 2007 [url="http://picasaweb.google.com/cristina.sophia07"]Poze[/url] "The past is history, the future’s mystery, the present is a gift – that’s why it’s called the present"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...