Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste din Iasi (98)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui adi69
Buna,Lucreaza cineva dintre noi la Sf Maria la gastro?Maine dimineata mergem sa luam rezultatul unei analize si eventual sa faca endoscopie..as vrea cineva cu care sa discut despre..Cineva? SAu in domeniu,nu neaparat la Sf MAria?Adriana
align="right" id="quote2">Adi, ce mai faci? Ce face cea mica?"La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimineata

 

La multi ani, Antonia! id="red"> [flo]

La multi ani, Oana! id="red"> [flo]

 

Lacramioara: nu s-a stabilit inca, urmeaza in sedinta cu parintii. Nu eram la aceasta gradi anul trecut dar stiu ca au avut un mos craciun muzical pt. fiecare copil. Anul ac. tot cadou la comun si e ft. bine asa.

 

 

La vechea gradi, parintii nu au vrut cadou comun si am adus fiecare de acasa cate ceva. Trebuia sa fie simbolic, nu scump a.i. sa nu trezim dorinte copilasilor ce nu pot fi indepinite din motive financiare. Cadourile tb. desfacute acasa dar nu poti opri un copil sa-si despacheteze imediat cadoul de la mos. Cum la noi se spune una si se face alta ........ Iti imaginezi tristetea de pe chipul unor copilasi cand au vazut diverse jucarii la care nu au acces. Atunci i-am luat pt. gradi o tablita cu suport(litere/cifre).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va ofer o [cafea] fierbinte... afara e tare frigut... bate un vant rece si ploua....

 

Darria, multumesc pentru raspuns. Si eu la fel m-am gandit, ca e greu sa ii convingi sa nu le desfaca.... si apoi bucuria de Mos se transforma in tr-o mare tristete.... si as vrea sa evit asta.... sa vedem si noi ce decidem la sedinta.

 

Lacramioara id="green"> si [zana] Stefania Iulia (05.12.2006)id="red">

Bazar pentru SEBI id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata.

Cam slaba miscarea pe aici? Ce faceti? Pregatiti deja cadouri?

A dat Lacramioara cafeaua. Eu dau un ceai de cirese. Cu miere, pentru doritorii de ceva dulce.

 

Va las...fug la studiu.

 

Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan [auto] (11.03.2003) si Victor [bonjovi] (12.07.2007)id="teal">id="size2">id="Comic Sans MS">

 

 

 

 

 

 

"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...