Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cu dragoste din Iasi (98)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neatza

 

Sunt pe fuga, dar vreau sa ii urez multi ani frumosi, cu muuulte bucurii de la cele trei minuni, lui Gabi. [flo][flo][flo]

 

Carmen povestim, povestim...doar sa avem putin timp. Probabil pe we.

 

Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan [auto] (11.03.2003) si Victor [bonjovi] (12.07.2007)id="teal">id="size2">id="Comic Sans MS">

 

 

 

 

 

 

"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu uit:

 

LA MULTI ANI si celor ce poarta numele Sfintei Ecaterina. O sfanta tare draga mine, un nume frumos. (of, parca mi se face dor de o fetita...)

 

Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan [auto] (11.03.2003) si Victor [bonjovi] (12.07.2007)id="teal">id="size2">id="Comic Sans MS">

 

 

 

 

 

 

"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Gabi! Sanatate multa alaturi de minunile tale si sa fiti fericiti!

Fetele este targ hand made la IULIUS MALL, la et.2, in dreptul scarilor rulante...azi a fost prim a zi, maine ultima. Este acolo o doamna care are niste minunatii crosetate din sarma argintata si pietre semipretioase, imi plac la nebunie bijuteriile de la ea....si bineinteles sunt tot felul de chestuite dragute, inclusiv ceva decoratiuni de cracraciun. Wk-endul viitoar va fi la Moldova Mall tg de mos Nicolae..tot hand made.

 

Pupici si o duminica placuta!

Ati vazut ca am vazut si prima zapada pe anul acesta? Matei a facutr deja bulgari si ra incantat.

 

Gabriela si baietii[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...