Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cu dragoste din Iasi (98)


Recommended Posts

La multi ani LACRAMIOARA!!! LA MULTI ANI STEFY!!!

Am gustat si noi feliuta de tort si afost delicioasa, stiu eu ca a contribuit si Stefy la el...ca-i place sa faca prajituri. Va doresc sa fiti sanatoase, norocoase si sa cresteti mari(asta e valabila pt BB[pk]).

Eu am luat NONI de la LIFE CARE, e cam 90 lei sticla de 1 litru. Cat de eficient este, eu zic ca este...ca deocamdata am scapat de raceli. E drept ca am luat-o mai din timp. Oricum stiu ca Noni e bun pentru multe chestii, si de felul lui e detoxifiant si regenerator celular, asa ca eu continui sa iau cam 3 luni la rand...adica noi toata familia. Mai discutam pe pm, daca mai vreti relatii.

Baiestii mei asteapta vacanta cu nerabdare...si eu la fel.

 

AAAAA...si am uitat sa va spun ce am facut aseara, am vizionat un cd mai vechi, ca voia Matei sa vada cum arata el cand era mic, si am vazut una din primele noastre intalniri din Gradina Botanica, am vazut-o pe Cristina Palmyrah, cu Mihnea mic, pe Erica mica, pe acvi cu Alex mic, pe Tina Tache cu Andra si Patrick mic, ...o gamada de copii si parinti .

Poate facem o intalnire si cu copiii mari...ufff, Dana tare bine era acolo la centru la tine.

Trebuioe sa fug, paaaa...revin pe seara, sper

 

Pupici,

Gabriela si baietii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...