Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce gatim azi (77)


Recommended Posts

[:D] Scuze - metehne ardelenesti.

BTW - ca sa zambiti din nou - azi fac ciuperci pane - vad ca este in trend. Se numesc oiene. Sunt tot ciuperci de padure.

Ieri am facut tocanita de pipote si inimi de pui si cus - cus. Bineinteles ca a fost raschetat tot de "clasa mancatoare" - asa ca - hmmm iar a trebuit sa regandesc ce si cum.

 

 

Daca ma votati (mar-2) donez premiul oricare ar fi acelal pentru acest cazid="red">id="size3">

 

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui oanka80
-ciorba de pui cu zdrente de ou-piftie de cocos-ostropel de pui-macaroane cu branza dulce si stafideOana, mamica fericita de id="purple">id="size2"> Maria-Emiliaid="red"> (28.02.2010)[bis]
align="right" id="quote2">Cum faci piftia de cocos? Trebuie sa va spun ca am incubat in primavara pt cineva oua de gaina si mi-a lasat la vremea respectiva 9 pui - care acum sunt 6 gaini si 3 cocosi. Eu ma gandeam ca sunt ceva rasa din asta comuna, da' de unde sunt motate ceva rasa olandeza. I-am spus femeii - pai si acum ce sa ma fac cu ele ca arata foarte bine si mi-e mila sa le tai. Ea ca nuuu ca sunt din alea scumpe sa am grija de ele, sau sa fac ce vreau ea mi-a lasat puii de aici "pa si pusi". Cocosii sunt foarte frumosi - dehh cocosi - tantosi colorati zici ca sunt curcubeu asa penaj au, dar tot o sa tai - ce sa fac ? Daca erau din astia obisnuiti - clar era - asa ma cam doare sufletul cand ii vad asa de frumosi.Daca ma votati (mar-2) donez premiul oricare ar fi acelal pentru acest cazid="red">id="size3">Eu pur si simplu / Pagina legislativa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui marius
Citat:
citat din mesajul lui oanka80
-ciorba de pui cu zdrente de ou-piftie de cocos-ostropel de pui-macaroane cu branza dulce si stafideOana, mamica fericita de id="purple">id="size2"> Maria-Emiliaid="red"> (28.02.2010)[bis]
align="right" id="quote2">Cum faci piftia de cocos? Trebuie sa va spun ca am incubat in primavara pt cineva oua de gaina si mi-a lasat la vremea respectiva 9 pui - care acum sunt 6 gaini si 3 cocosi. Eu ma gandeam ca sunt ceva rasa din asta comuna, da' de unde sunt motate ceva rasa olandeza. I-am spus femeii - pai si acum ce sa ma fac cu ele ca arata foarte bine si mi-e mila sa le tai. Ea ca nuuu ca sunt din alea scumpe sa am grija de ele, sau sa fac ce vreau ea mi-a lasat puii de aici "pa si pusi". Cocosii sunt foarte frumosi - dehh cocosi - tantosi colorati zici ca sunt curcubeu asa penaj au, dar tot o sa tai - ce sa fac ? Daca erau din astia obisnuiti - clar era - asa ma cam doare sufletul cand ii vad asa de frumosi.Daca ma votati (mar-2) donez premiul oricare ar fi acelal pentru acest cazid="red">id="size3">Eu pur si simplu / Pagina legislativa
align="right" id="quote2">Tocmai cautam si eu. Daca te hotarasti sa-i sacrifici [:I], http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=74058Irina (8 martie 2010)id="size2"> id="purple"> id="Script MT Bold"> [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...